Bitcoin MadenciliğiHaberler

Suudi Aramco’dan Bitcoin Madenciliği İddialarına Cevap Gecikmedi!

Madencilik iddiaları piyasada büyük ilgi görmüştü.

Dünyanın en büyük üçüncü şirketi Suudi Aramco’nun Bitcoin madenciliğine başlayacağı haberleri piyasada büyük ilgi görmüştü.

Brezilyalı Bitcoin madencisi Ray Nasser Youtube kanalında yaptığı yayında petrol devi Aramco’nun Bitcoin madenciliğine başlayacağını “Aramco ile görüşüyoruz. Çölden çıkan tüm petrol bu şirkete aittir. Bugün bu şirketin gücü Bitcoin ağının yarısını güçlendirmek için yeterli.” sözleri ile duyurmuştu.

Basına yansıyan birçok haberde Aramco şirketinin petrolden kaynaklı fazla enerji ile Bitcoin madenciliğine girmeyi planladığı iddia ediliyordu.

Bu iddialara petrol devi Aramco’dan cevap gecikmedi. Şirket yaptığı açıklamada Bitcoin madenciliği ile ilgili iddiaları yalanlayarak şunları söyledi:

Aramco, Bitcoin madenciliği faaliyetlerine başlayacağını iddia eden son raporlara istinaden, iddiaların tamamen yanlış olduğunu onaylıyor.”

İlgili Haber
Dünyanın En Büyük Şirketi Bitcoin Madenciliğine Kolları Sıvıyor!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
mnbvb13

Bu yalan yorumları kim söylüyor ?

Anonim

Hem fosil yakıt yüzünden bitcoin in fiyatını düşürüp hemde petrol ile destek vermek saçma olurdu.


Başa dön tuşu