binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizTahminlerinde Başarılı Olan Analist Açıkladı: "Bu Olaylar Bitcoin İçin Yarılanmadan Daha Önemli,...

Tahminlerinde Başarılı Olan Analist Açıkladı: “Bu Olaylar Bitcoin İçin Yarılanmadan Daha Önemli, Bu Seviye Görülebilir!”

Markus Thielen, Bitcoin için gelecek hafta açıklanacak olan ekonomik verilerin yarılanmadan daha önemli olduğuna belirtti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin uzun süredir merakla beklenen en büyük olay olarak görülen yarılanma öncesinde düşüşe geçti.

Analistler bu düşüşün yarılanma öncesi tarihsel düşüşten, ABD Fed faiz indirimi beklentilerinin yeniden fiyatlanmasından ve zincir üstü veriler dahil olmak üzere farklı nedenlerinden kaynaklandığına dikkat çekerken bir değerlendirme de 10x Research CEO’su Markus Thielen‘den geldi.

İlgili Haber  Her Düşüş Alım Fırsatı Mı? Bu Beş Taze Cüzdana Göre Cevap: "Evet!" Binance’ten Yüklü Miktarda Bu Altcoinden Topladılar!

Bu noktada Markus Thielen, Bitcoin için gelecek hafta açıklanacak olan ekonomik verilerin yarılanmadan daha önemli olduğunu belirtti.

Bitcoin’de Takip Edilmesi Gereken Seviye Ne?

Yaşanan son düzeltme sonrasında müşterilerine Bitcoin ve Ethereum’da önemli destek seviyelerinin kırıldığına dikkat çeken Markus Thielen, yeni raporunda gelecek hafta açıklanacak olan ekonomik verilerin Bitcoin yarılanmasının etkisini gölgede bırakacağını söyledi.

“Büyüme, enflasyon ve merkez bankası politikalarındaki değişiklikler son on iki ayda Bitcoin kripto fiyatlarını etkilemese de, bu makro faktörler artık halihazırda yine en kritik faktörler olarak karşımıza çıkıyor.

Bu ekonomik veriler beklenen yarılanmadan daha önemli olmaya devam ediyor.”

Thielen ayrıca işlem hacmi eksikliği nedeniyle BTC fiyatının 62.000 dolara, ETH fiyatının ise 3.100 dolara düşeceğini öngördüğünü söyledi.

Analist ayrıca Bitcoin için 68.330 doların, Ethereum için 3.460 doların kritik seviyeler olduğuna işaret ederek yatırımcıların bu seviyeleri takip etmesi gerektiğini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail