coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinTanınmış Analist, Altcoinlerde Boğa Sezonu Hakkında Konuştu: Bundan Sonra Ne Olacak, Önceki...

Tanınmış Analist, Altcoinlerde Boğa Sezonu Hakkında Konuştu: Bundan Sonra Ne Olacak, Önceki Boğalardaki Yükselişler Görülebilir Mi?

Tanınmış kripto para analisti Michaël van de Poppe, yayınladığı son analizinde altcoinlerdeki boğa sezonu olasılığı hakkında konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analisti Michaël van de Poppe yakın zamanda yaptığı bir açıklamada, altcoinlerin gelecekteki yörüngesine ilişkin görüşlerini paylaştı.

Van de Poppe’ye göre, altcoinler şu anda birkaç gün veya hafta sürebilecek bir düzeltme aşamasında, ancak genel bir yükseliş trendinde kalmaya devam ediyorlar.

2015’in sonunda ve 2019’da gözlemlenen piyasa eğilimleriyle paralellikler kuran van de Poppe, içinde bulunduğumuz dönemin o dönemlere çok benzediğini öne sürdü. Poppe, 2015 sonunda 1 dolardan 14 dolara yükselen ve 2017’de 1.400 dolara kadar yükselişini sürdüren Ethereum’u örnek gösterdi.

Bu tür getirilerin bir daha görülemeyeceğine inanılmasına rağmen van de Poppe bunların gerçekten de geri döneceğini iddia etti. Hatta bu boğa döngüsünün başlangıcında 5-10 kat getiri sağlamış olan mevcut projelerin yükselişine daha yeni başladığını savundu.

İlgili Haber
İlk Kez İşlem Açan Devasa Balina, Binance'ten Bu İki Altcoinden Yüklü Satın Alım Yaptı

Ancak, bu yükselişlerin, yüksek zaman dilimi grafiklerde destek bölgelerine geri dönülmesine neden olacak birkaç günlük düzeltmelerle kesintiye uğrayacağı konusunda uyardı.

Van de Poppe, Ethereum’un da gerçek zirvesine ulaşmadan önce %30-50 oranında düzeltmeler yaşadığını ve bunu normal olarak nitelendirdiğini belirtti. Van de Poppe, bu tür eğilimler için 1 saat, 4 saat ve 15 dakikalık grafiklerin izlenmesi gerektiğini söyledi.

Van de Poppe, şu anda destek üzerinde durduğunu iddia ettiği ve piyasaların geri kalanı gibi düzeltme hareketi yapan Arbitrum’dan bahsetti. Van de Poppe’ye göre bu düzeltme, daha yüksek zaman dilimi destek alanlarında nihayete eriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail