Blockchain

Teknoloji Şirketlerinin Geleceği Blockchain Olabilir

Teknoloji şirketlerinin bundan sonraki yıllarda daha fazla para kazanmak için zincir teknolojisine yönelebilecekleri düşünülüyor.

Trilyon dolarlık Apple, milyar dolarlık IBM ve diğer binlerce teknoloji şirketinin gelecek yıllarda çok daha fazla sayıda insanın ilgisini çekmesi beklenen zincir teknolojisi konusunda yeni adımlar atabilecekleri düşünülüyor. Bazı ülkelerde zincir teknolojisi daha fazla gündeme gelirken, bazılarında ise daha az gündeme geliyor ve bu dönemde özellikle bazı teknoloji üreticisi şirketlerin zincir teknolojisini çok yakından takip ettiği biliniyor.

IBM bu listede en başı çeken şirketler arasında bulunurken, aynı zamanda kısa süre içerisinde çok sayıda şirketin IBM’in yolundan gidebileceği düşünülmekte.

Ya Blockchain, Ya Kayıp

Geleceğin teknolojisi olup olmayacağı bilinmeyen Blockchain hakkında bazı kimseler şimdiden teknoloji şirketlerinin bu teknolojiye yatırım yapmasını, aksi halde bugünün Nokia’sı durumuna düşebilecek olduklarını düşünüyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu