binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinTelegram Bu Altcoinle İlgili Müjdeli Haberi Verdi, Fiyat Hareketlendi!

Telegram Bu Altcoinle İlgili Müjdeli Haberi Verdi, Fiyat Hareketlendi!

Popüler mesajlaşma platformu Telegram, Toncoin (TON) tabanlı reklamlarının tanıtımını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Popüler mesajlaşma platformu Telegram, yaptığı açıklamada Toncoin (TON) tabanlı reklamlarının tanıtımını duyurdu.

Buna göre, kullanıcılar Toncoin ile kanal reklamları satın alabilecekler.

Telegram yaptığı açıklamada TON tabanlı reklamların tanıtılmasına ek olarak, kanal sahipleri için cömert bir ödül sistemi de açıkladı. Bu yeni sisteme göre kanal sahipleri, kanallarında gösterilen reklamlardan elde edilen gelirin önemli bir kısmını yani %50’sini alacaklar.

“Bugün sosyal medya tarihindeki en cömert ödül sistemlerinden birini tanıtıyoruz. Telegram kanal sahipleri artık gelirlerinin %50’sini kanallarında gösterilen reklamlardan alabilecekler.

Kanal sahipleri, ödüllerini hiçbir ücret ödemeden geri çekebilir veya bunları Telegram reklamlarına, koleksiyonluk kullanıcı adlarına veya Premium hediyelerine yeniden yatırabilirler.

Ayrıca TON Blockchain tarafından desteklenen bir kripto para birimi olan Toncoin ile satın alabilecekleri yeni bir reklam türü sunuyoruz. Artık herkes çok küçük miktarda Toncoin kullanarak düşük bütçelerle kanalını tanıtabilir.

TON Blockchain’i seçtik çünkü düşük ücretlere , yüksek işlem hızlarına sahip ve saniyede işleyebileceği işlem sayısı rekorunu elinde tutuyor .”

Bu duyuru sonrasında TON fiyatı yükseldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail