binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTerra Classic'te (LUNC) Büyük Sürpriz: En Aktif Geliştirici Grubu, LUNC'u Terk Etmeye...

Terra Classic’te (LUNC) Büyük Sürpriz: En Aktif Geliştirici Grubu, LUNC’u Terk Etmeye Hazırlanıyor

Terra Classic (LUNC) gelişimine kendi ifadeleriyle gönüllü katkıda bulunan grup, bundan böyle genel Cosmos ekosistemine odaklanacak.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Daha önce Terra Rebels olarak bilinen ve LUNA çöküşünün ardından Terra Classic’i (LUNC) sahiplenmesiyle tanınan Hexxagon grubu faaliyetlerinde önemli bir stratejik değişikliğe gittiğini duyurdu.

Grup, hizmetlerini daha genel Cosmos ekosistemini kapsayacak şekilde genişleterek müşteri tabanını çeşitlendirmeye karar verdi. Bu geçişin bir parçası olarak Terra Classic Station, Cosmos ekosistemine odaklanan zincirler arası bir cüzdan olan Galaxy Station olarak yeniden markalanacak. Bu geçişin önümüzdeki birkaç hafta içinde kademeli olarak gerçekleşmesi bekleniyor.

İlgili Haber  Arbitrum'da (ARB) Balinalar Çok Hareketli: Gün İçinde Büyük Hamleler Yaptılar

Bu yeni yönelim doğrultusunda Hexxagon, Terra Classic Station ile ilgili olarak L1TF ile olan işbirliğinin sona erdiğini resmen duyurdu. Terra Classic Station’ın kaynak kodunun mevcut sürümü, LUNC topluluğuna ait olduğu için L1TF’ye devredildi. Bu hamle, yeni geliştiricilerin bu kaynak kodunu daha da geliştirmek ve sürdürmek için uygun hale gelmesi durumunda, kodun kendilerine kolayca sunulmasını sağlayacak.

Söz konusu grup son zamanlarda LUNC kripto para topluluğundan yüklü miktarlarda fon hibesi almıştı. Bununla birlikte grubun son hibe talebi topluluk tarafından reddedildi. Hexxagon bundan böyle LUNC topluluğundan fon talebinde bulunmayacağını açıklamıştı. Bu açıklamadan günler sonra bu yaptıkları son duyuru geldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail