Kripto HaberleriHaberlerTerra'ya (LUNA) 2.8 Milyon Dolar Yatırım Yapan Ünlü Youtuber Elinde Kalan Son...

Terra’ya (LUNA) 2.8 Milyon Dolar Yatırım Yapan Ünlü Youtuber Elinde Kalan Son Parayı Açıkladı!

Takip et

Terra (LUNA) yatırımcıları arasında tanınan dünyaca ünlü İngiliz Youtuber KSI, yaptığı LUNA yatırımından elinde kalanı açıkladı.

KSI, düşüşün erken aşamalarında yaptığı açıklamasında Do Kwon’un çöken Terra coinine yaptığı 2.8 milyon dolarlık yatırımın bir gün içerisinde 1.000 dolara düştüğünü söyledi.

Bilindiği üzere LUNA, Terra ekosistemindeki TerraUSD (UST) isimli stablecoinin fiyatını 1 dolara endeksli şekilde tutabilmek için tasarlanmış bir kripto paraydı.

Bununla birlikte LUNA fiyatı 9 Mayıs tarihinde stabilitesini kaybetmiş ve sürekli olarak inişe geçmişti. Nisan ayında 120 dolardan işlem gören fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 0.0005 dolardan işlem görüyor. Fiyatının 1 dolar olması gereken UST tokeni ise 0.16 dolar seviyesinde seyrediyor.

KSI, Milyon Dolarlık Terra Yatırımının Artık Değersiz Olduğunu Söyledi

İki Youtube kanalında toplamda yaklaşık olarak 40 milyon takipçisi bulunan Youtuber KSI, kripto para odaklı Twitter hesabından yaptığı açıklamasında LUNA yatırımından edindiği tecrübeleri paylaştı.

LUNA’ya 2.8 milyon dolar yatırım yapmış olduğunu söyleyen KSI, artık yatırımının değersiz olduğunu fakat ailesi ve arkadaşlarının yanında olduğu için bunun bir öneminin olmadığını söyledi.

Kısa bir süre önce yaptığı paylaşımında düşüş sırasında da yatırım yapmaya devam ettiğini belirten KSI, düşüş öncesinde sahip olduğu yaklaşık 80.000 tokenin 2.8 milyon dolar değerinde olduğunu, şimdi ise 150.000 LUNA tokeninin değerinin sıfırlandığını bildirdi.

İlgili Haber
Terra Kurucusu Do Kwon Nihayet Sessizliğini Bozdu: Çöküş Sırasında Satış Yaptı Mı?

LUNA kurucusu Do Kwon, bu sabah yaptığı açıklamalarında konuyla ilgili çok üzgün olduğunu söylemişti ve yeni bir çözüm önerisinde bulunmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

7 YORUMLAR

guest

7 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Enayi paralar i nasılsa haydan geldi huya gitti

Mehmet

Bitcoinle ekmek alınıyor mu

Anonim

Luna nın en yuksek çıkabileceği fiyat 0.002 civarları oda 2 3 yıl sürer tabi piyasadan silinmezerse =) yani parasını sevmiyen alabilir

Anonim

Luna candır

Anonim

Almayın

Anonim

Neyi almayın

Anonim

Yarraaaaa

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları