coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTether'ın (USDT) Bitcoin Madenciliği Tesisi Fotoğrafları Sahte Mi? Şirket CTO'sundan Yanıt Geldi

Tether’ın (USDT) Bitcoin Madenciliği Tesisi Fotoğrafları Sahte Mi? Şirket CTO’sundan Yanıt Geldi

Dünyanın en büyük stablecoin ihraççısı Tether'ın paylaştığı Bitcoin madenciliği fotoğrafları kripto para topluluğunun gündeminde.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tether (USDT) CTO’su Paolo Ardoino, Twitter’da Tether’in Latin Amerika’daki enerji üretimi ve Bitcoin madenciliği tesislerinden birini gösterdiğini iddia ettiği bir fotoğraf yayınladı.

“Tether Energy” logolu bir konteynerin yer aldığı fotoğraf, kripto para topluluğunun bazı üyeleri tarafından çok sayıda spekülasyona ve eleştiriye yol açtı.

Bazıları Ardoino’yu fotoğrafta photoshop kullanarak sahtecilik yapmakla suçlarken, diğerleri de tesisin yerini ve meşruiyetini sorguladı. Ardoino ise bu iddialara fotoğrafı savunan ve Tether’in enerji ve madencilik projesi hakkında daha fazla ayrıntı veren uzun bir açıklama ile yanıt verdi.

Ardoino’ya göre Tether Energy, yerel şirketlerle ortaklaşa dünya çapında yenilenebilir enerji üretimi ve Bitcoin madenciliği sahaları kurmayı amaçlayan yeni bir girişim. CTO, Tether’ın Bitcoin madenciliğinin coğrafi olarak mümkün olduğunca merkeziyetsiz olması ve çevreye saygılı olması gerektiğine inandığını söyledi.

İlgili Haber  Son 1 Ayda Ne Kadar Terra Classic (LUNC) Tokeni Yakıldı? Bu Hızla Eski LUNA Arzına Düşmesi Ne Kadar Sürecek?

Ayrıca fotoğrafın gerçek olduğunu ve şu anda tamamlanma aşamasında olan ve yakında faaliyete geçecek olan sahalardan birindeki kontrol odalarından birini gösterdiğini vurguladı. Personelin mahremiyetini ve güvenliğini korumak için tam konumu paylaşmadığını ve aynı nedenle fiziksel bir logo yerine dijital bir logo kullandığını söyledi.

Yani Ardoino, fotoğrafta Tether logosunun sonradan eklendiğini kabul etmiş oldu.

Ayrıca madencilik sahasının birkaç ay içinde nasıl görüneceğine dair bir 3D model paylaştı ve ekipteki herkesin çok heyecanlı olduğunu ve projeyi başlatmak için çok çalıştığını ifade etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail