Kripto HaberleriBitcoinThe Crypto Dog'a Göre Kripto Paralar 2019 Yılında Yükselmeyecek!

The Crypto Dog’a Göre Kripto Paralar 2019 Yılında Yükselmeyecek!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü kripto para analisti The Crypto Dog, kripto paraların 2018 yılında büyük düşüşler görmesinin 2019 yılında da düşüşler görmeyecek olduğu anlamına gelmediğini açıkladı. Bitcoin için 2019 yılının iyi bir yıl olamayacak olduğunu ve fiyatının stabilliğini koruyabileceği yıl olacağını açıklayan The Crypto Dog, bu konuda yatırımcıların kendilerini olası problemlere karşı hazırlamalarını ve bu yılın sonuna kadar kazançlarının yüksek olmayacak olduğu beklentisinde olmaları gerektiğini açıkladı. Bitcoin ve farklı kripto paraların 2019 yılında yükselmesini beklemeyen birçok kripto para analistinden farksız olarak The Crypto Dog’un bu açıklaması umutla bekleyen milyonlarca yatırımcının kararının değişmesine sebep olabilecek.

2019 kötü mü geçecek?

2019 yılında Bitcoin fiyatının stabil geçecek olduğu ve çok düşüş ve çok büyük yükselişleri yıl sonuna kadar görmesinin ihtimaller dahilinde olamayabileceği değerlendirilirken, yatırımcılar ise ilk birkaç ayın ardından Bitcoin fiyatında ve piyasa hacminde eski rekor günlerine geri dönüşünün olmasa da belirli seviyeye kadar yükselebilecek olduğunu düşünüyorlar. Bitcoin fiyatının yükselmediği sürece diğerlerinin de yükselmesi pek ihtimal dahilinde değil ve tek başlarına yükselmeleri beklenmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları