Altcoin

TikTok, Ethereum Tabanlı Müzik Platformu İle Ortaklık Açıkladı!

TikTok ve Audius ortaklık imzaladı.

Kısa sürede dünyanın en çok indirilen uygulaması olmayı başaran TikTok, kripto para sektörüne de şimdiden etki etmeye başladı.

Geçtiğimiz aylarda TikTok üzerinde konuşulan birçok kripto para biriminin ciddi yükseliş yaşadığı görülmüştü.

Buna SafeMoon veya Dogecoin gibi kripto paralar örnek olarak gösterilebilir. Şimdi ise TikTok’un direkt kripto para şirketleri ile ortaklık kurmaya başladığı görülüyor.

TikTok ve Audius Ortaklığı Duyuruldu

Rolling Stone tarafından aktarılan bilgilere göre, blockchain tabanlı kripto para projesi Audius resmen TikTok ile ortaklık imzaladı. Audius müzik platformunu kullanan sanatçılar bundan sonra TikTok Sounds üzerinden direkt olarak TikTok üzerinde müziklerini ve parçalarını paylaşabilecek.

TikTok bu ayın başlarında 5 milyon kullanıcıya ulaştığını belirtti ve dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından birisi oldu. TikTok’un bu ortaklığı ise beş milyon kullanıcı sayesinde Auidus’a ciddi kazançlar sağlayabilir. Audius üzerinde ise Amerikanın en ünlü DJ’lerinden birisi olan Skrillex gibi isimlerin olduğu biliniyor.

365 milyon aktif kullanıcıya sahip olan dünyanın en büyük müzik platformlarından olan Spotify ise devamlı olarak müzisyenlere az ücret ödemesi ile eleştirilmekteydi ve TikTok’un bunun üstüne Spotify ile ortaklık imzalamadığı görüldü.

Audius platformunun AUDIO isimli kendi kripto para birimi var ve sanatçılar direkt olarak bununla da ödeme alabiliyor. Sanatçılar bu tokenlerle staking de yapabiliyor ve kazançlarına kazanç sağlayabiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu