Kripto HaberleriAltcoinTikTok Videosu Dogecoin Fiyatlarını Zıplattı!

TikTok Videosu Dogecoin Fiyatlarını Zıplattı!

Takip et

TikTok’ta James Galente isimli kullanıcının paylaştığı bir video Dogecoin fiyatlarının ciddi şekilde artmasını sağladı. Söz konusu ilginç olay basit bir “challenge” (meydan okuma) ile başladı. İlgili videoyu paylaşan James Galante, 800 milyon TikTok kullanıcısına Dogecoin’e 25 dolarlık yatırım yapmasını ve ardından herkesin fiyatlar 1 dolara çıkana kadar beklemesini ve bu yolla yaklaşık 10 bin dolar kazanarak zengin olacaklarını iddia etti. Tüm bunların ardından 50 binden fazla beğeni, 450 binden fazla izlenme ve 4 binden fazla yorum alan video “viral” hale geldi! Tabii söz konusu olay en çok Dogecoin’e yaradı, kripto para birimi 24 saatte 0.0022 dolardan 0.0029 dolara yükseldi ve CoinMarketCap’te de 33. sıraya yerleşti.

Galente’in söz konusu çağrısının ardından bir başka kullanıcı da olaya dahil olarak herkesi kendini dinlemeye davet etti ve yatırım hakkında hiçbir şey bilmeseler bile bunun önemsiz olduğunu ve Dogecoin’e 25 dolar yatıran herkesin sonunda 10.000 kazanacağını açıkladı.

Zamanla Elon Musk’ın bile gözdesi haline gelmeyi başaran Dogecoin, birçoklarına göre 8 Aralık 2013’te bir “şaka” olarak ortaya çıktı. Ancak Litecoin tabanlı Dogecoin’in 2017’de göstermiş olduğu ciddi yükseliş, çoğu yatırımcının dikkatini çekti ve söz konusu kripto değer en değerli 40 kripto para birimi içine girmeyi başardı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları