Bitcoin

Tim Draper: 250.000 Dolar İddialı Olduğum Bir Konu!

Tim Draper kendisinin bu konuda iddialı olduğunu ifade etti.

Tim Draper, kripto paraların bir süre sonra 250 bin dolar seviyesine yükseleceği ile ilgili iddiasının arkasında olduğunu ve kripto paraların en büyüğü olan Bitcoin fiyatının 250 bin doları görebileceğini açıkladı. Bu tahminin aslında ‘düşük’ olduğunu ifade eden Tim Draper, gelecekte çok uzun vadede bu tahmininin gerçek olacağını ve o dönemde Bitcoin’in küresel para birimleri karşısında %5 kadar bir paya sahip olabilecek olduğunu ifade etti. Kripto paraların daha çok sayıda insanın kolay kullanımını ve değerinin itibari paralara göre artma durumu olduğunu anlamaları ile birlikte çok sayıda insanın kripto para sahibi olacağını iddia eden Draper, kendi tahmininin normal ama ‘düşük’ olduğunu açıkladı.

2023 yılına kadar Bitcoin fiyatının yükselecek ve rekor kıracak olduğunu, bu rekorun 250 bin dolar seviyesinden olacağını iddia eden Draper’in açıklamaları kısa sürede yatırımcıların yine dikkatini çekti. Yatırımcılar bu kadar yüksek bir fiyatın oluşması durumunda kripto para birimi borsalarının nakit olarak bunu nasıl ödeyeceklerini ve bir anda yapılacak satışlarda bunun nasıl mümkün hale gelebileceğini düşünüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı