bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinTim Draper: 250.000 Dolar İddialı Olduğum Bir Konu!

Tim Draper: 250.000 Dolar İddialı Olduğum Bir Konu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tim Draper, kripto paraların bir süre sonra 250 bin dolar seviyesine yükseleceği ile ilgili iddiasının arkasında olduğunu ve kripto paraların en büyüğü olan Bitcoin fiyatının 250 bin doları görebileceğini açıkladı. Bu tahminin aslında ‘düşük’ olduğunu ifade eden Tim Draper, gelecekte çok uzun vadede bu tahmininin gerçek olacağını ve o dönemde Bitcoin’in küresel para birimleri karşısında %5 kadar bir paya sahip olabilecek olduğunu ifade etti. Kripto paraların daha çok sayıda insanın kolay kullanımını ve değerinin itibari paralara göre artma durumu olduğunu anlamaları ile birlikte çok sayıda insanın kripto para sahibi olacağını iddia eden Draper, kendi tahmininin normal ama ‘düşük’ olduğunu açıkladı.

2023 yılına kadar Bitcoin fiyatının yükselecek ve rekor kıracak olduğunu, bu rekorun 250 bin dolar seviyesinden olacağını iddia eden Draper’in açıklamaları kısa sürede yatırımcıların yine dikkatini çekti. Yatırımcılar bu kadar yüksek bir fiyatın oluşması durumunda kripto para birimi borsalarının nakit olarak bunu nasıl ödeyeceklerini ve bir anda yapılacak satışlarda bunun nasıl mümkün hale gelebileceğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları