Bitcoin

Tim Draper: Bitcoin 250.000 Dolar Olacak!

Tim Draper iddialı!

Tim Draper, kripto paralar hakkında tahminini bir kez daha güncelledi. Bitcoin fiyatı tahmini ile gündeme geçtiğimiz sene çok sık görünen isimlerden olan ancak tahminlerinin absürt olması nedeniyle inanılmayan Tim Draper, bu sene ile ilgili Bitcoin fiyatı tahminini bir kez daha güncellemek istediğini açıkladı.

Bitcoin fiyatının bugün mevcut fiyata göre çok daha fazla yükselecek olduğunu ve değerinin katlanarak artacağını düşünen Tim Draper, 2022 yılına kadar önümüzdeki 3 yıl içerisinde 5.237 dolar fiyata sahip Bitcoin’in 250.000 doları görecek olduğunu ve bunun bu kadar sınırlı kalmayarak daha fazla artış gösterebileceğini açıkladı. Bitcoin fiyatı hakkında Draper ve John McAfee’nin açıklamaları çok yüksek fiyatlar içermesi nedeniyle tepki çekerken, kripto para piyasasında bu kadar değer artışının nasıl olacağı ve ne kadar süre içerisinde bunun olabileceği konusunda açıklama yapılamıyor.

Bitcoin fiyatı tahmini gelecek 2021 yılına kadar düşük kalabileceği iddiaları ortaya atılırken, bir yandanda böyle 250.000 dolar ve 1 milyon dolar Bitcoin fiyatı iddialarının ortaya atılması yatırımcıların kafasını karıştırıyor ve karar vermelerini zorlaştırıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu