BitcoinHaberler

Tim Draper, Bitcoin’in 250 Bin Dolara Yükseleceğini İddia Etti

Draper, LN teknolojisinin Bitcoin fiyatını fırlatacağını düşünüyor.

Malta’da düzenlenen bir etkinlikte konuşan ünlü kripto para yatırımcısı Tim Draper, Lightning Network teknolojisinin Bitcoin fiyatını fırlatacağı iddiasında bulundu.

Draper, Lightning Network’ün de etkisiyle Bitcoin’in 2023’te muazzam bir yükselişle 250 bin dolara çıkacağını iddia etti.

İşte Draper’ın kendi sözleriyle Bitcoin rekoru iddiaları:

Fiyat konusunda herhangi bir artışa en fazla katkı yapacak şeyin, Bitcoin ödeme araçları olduğunu düşüncesindeyim.

Draper sözlerine şöyle devam etti:

LN, Open Node ve diğer firmaların, bu alanda çok büyük etkileri olacak. Bu firmaların ileride Bitcoin harcamalarını çok rahat yapmamıza aracılık edeceklerini düşünüyorum. Bu sayede Bitcoin hem bir değer saklama aracı hem de mikro ödemeler için önemli bir alternatif haline gelecektir. Bu da fiyatı 2023’te 250 bin dolara kadar çıkarabilecek bir gelişme olacaktır.

Draper’ın da dediği gibi Lightning Network, mikro ödemeleri çok ucuz maliyetlerle gerçekleştirdiği için Bitcoin açısından önemli bir ivme etkisi gösterebilir. Ünlü yatırımcının iddiaları doğru çıkar mı bilinmez ama yatırımcılar gözlerine çoktan 2023’e çevirmiş durumdalar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu