Kripto HaberleriBitcoinTom Lee: Bitcoin Rallisi Başlayacak!

Tom Lee: Bitcoin Rallisi Başlayacak!

Takip et

Kripto para analisti ve kripto para yatırımcısı Tom Lee, kripto para birimlerinin yükseleceğini düşünüyor. Tom Lee’ye göre kripto para birimi Bitcoin fiyatında son dönemde yaşana düşüşlere rağmen bazı göstergeler iyiye doğru gittiğini ifade ediyor. Kripto para fiyatlarındaki bu düşüşlerin ne kadar süre boyunca devam edeceği hakkında bazı yatırımcıların aklında kalan soru işaretleri ise analist Tom Lee’ye göre yakın zamanda fiyat rallisinin başlaması ile son bulacak bir bekleyiş olacak.

Kripto para birimi yatırımcılarının beklentilerini yüksek tutmasını isteyen ve son dönemde yaşanan düşüşlerin farkında olduğu konusunda açıklama yapan Lee, bu konuda yatırımcıların sabretmesini ve kısa süre içerisinde Bitcoin fiyatının yükselişini iyi izlemeleri gerektiğini açıkladı.

Bitcoin fiyatındaki son değişimlerin bir süredir düşüş eylemi içerisinde olsa da büyük yatırımcıların desteği ve balinaların yatırım hamlesi sayesinde düşük fiyattan alım yapan Bitcoin yatırımcılarının kazançlarının büyük oranda artabileceği muhtemel bir beklenti. Bitcoin fiyatı FED sonrası düşüş yaşamış ve başkan Powell, kripto paraları hedef alan açıklamasında merkez bankalarına çağrı yapmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları