BitcoinBitcoin CashKripto Para

Tom Lee’den Bitcoin ve Bitcoin Cash Kıyaslaması

Nexo

Kripto paralar hakkında yaptığı her yeni açıklaması ile Bitcoin yatırımcılarını heyecanlandıran Tom Lee, dün açıklama yapan Roger Ver’e yanıt olarak Bitcoin hakkında yeni açıklama yaptı. Roger Ver, haberimizde de belirttiğimiz gibi dün yaptığı açıklamada kripto paralar arasında asıl orijinal Bitcoin’in Bitcoin Cash olduğunu iddia ederken, Tom Lee ise bugün açıklamasında gerçek bir ev ve sığınma aracı olarak asıl kripto para biriminin Bitcoin olduğunu açıkladı.

Tom Lee, Bitcoin‘in en güvenilir yatırım olduğu konusunda açıklama yaparken, kripto paraların arasında en fazla dayanıklılığa sahip olan ve tüm bu düşüşleri tek başına iyi bir şekilde dayanabilen kripto paralar arasında ilk sırada Bitcoin’in olduğunu açıkladı.

Lee kripto paralarda bilgisini konuşturuyor

Zaman zaman çok olumlu, zaman zaman ise olumsuz açıklamaları ile gündeme gelen Lee’nin açıklamaları ise büyük önem taşıyor. Birçok yatırımcının yorumlarına ilgi ve saygı gösterdiği Lee, en popüler kripto para olarak Bitcoin’i gördüğünü ve Bitcoin yatırımcılarının gelecekte daha fazla para kazanacak olduğunu düşündüğünü açık bir dil ile ifade eden sayılı analistlerden birisi olarak tanınıyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı