binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinRoger Ver: Bitcoin Cash orijinal Bitcoin!

Roger Ver: Bitcoin Cash orijinal Bitcoin!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin.com sahibi ve Bitcoin Cash’in kurucusu Roger Ver, kripto paralar ile ilgili açıklamalarında sürekli Bitcoin yerine Bitcoin Cash’i övüyor olmasından dolayı eleştirilirken, yeni yaptığı kripto paralar ile ilgili açıklamasında da asıl gerçek biriminin Bitcoin Cash olduğunu iddia etti.

Sürekli olarak Bitcoin yerine Bitcoin Cash hakkında öneriler sunması ve bu konuda kripto para borsalarını zorlaması dolayısı ile ”haz edilmeyen isim” olarak anılan ve yaptığı yorumların her gün daha fazla değerini kaybetmeye başladığı isimlerden birisi olan Bitcoin.com sahibi ve Bitcoin Cash’in kurucusu Roger Ver, ile ilgili yatırımcılarda Bitcoin Cash konusunda yaptığı açıklamalara çok fazla tepki gösteriyor.

Bitcoin Cash ilgi görüyor, Bitcoin daha fazla ilgi görüyor

Bitcoin.com alan adının yöneticisi ve sahibi Roger Ver, Bitcoin’in ilgi gördüğünü, ama asıl ilgi gören kripto para biriminin ise BİTCOİN değil BİTCOİN CASH olduğunu iddia ediyor. Bu açıklamaları ise kripto para yatırımcılarının zaman zaman tepkisini, zaman zaman ise beğenisini kazanırken, birçok yatırımcı bu açıklamalara fazla inanmadığını ifade ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail