Bitcoin

Tone Vays: Bitcoin Fiyatı 5.000 Dolar Altına Düşecek

Kripto para birimi analisti Tone Vays, yakın zamanda Bitcoin'de düşüş bekliyor.

Kripto para birimleri bugünlerde ciddi bir çöküş yaşarken, özellikle de son dönemde yatırımcılar bu sorunlarla karşı karşıya. Yatırımcılar fiyat düşüşlerinin sebebini merak ederken, bir yanda ise fiyatların yeniden ne zaman yükselecek olduğu ile ilgili soru işaretlerine yanıt arıyor. Bitcoin’in yükselmesini bekleyenler bir tarafta dursun, yatırımcıların bir bölümü fiyatın daha çok düşmemesi için yatırımlarını bile satmaktan vazgeçiyorlar.

Tone Vays ise bu konuda gelecek hafta veya aylar içerisinde Bitcoin fiyatının 5.000 dolar altına düşecek olduğunu, fiyatın ciddi bir düşüş yaşayacak olduğundan söz ediyor. Yatırımcıların her türlü düşüşe hazırlıklı olması önerilirken, bugünlerde 100 dolar düşüşün bile yatırımcılar açısından büyük bir öneme sahip olduğu belirtilmekte.

Gelecek günlerde neler olacağı ise şimdiden merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu