Kripto HaberleriBitcoinTone Vays, Bitcoin'de Beklenen Boğanın 2023'e Doğru Geleceğine İnanıyor!

Tone Vays, Bitcoin’de Beklenen Boğanın 2023’e Doğru Geleceğine İnanıyor!

Takip et

Eski JP Morgan analisti Tone Vays, Bitcoin’in 2020’de 20 bin dolara çıkacağına inanmadığını dile getirdi.

Vays verdiği bir röportajda Bitcoin’in bir defa 20 bin doları görürse rahatlıkla 50 ve 100 dolara çıkabileceğini ancak bu yükselişin 2022-2023 yılları arasında gerçekleşme ihtimalinin daha gerçekçi olduğuna inandığını ifade etti.

Vays, Beklenen Boğanın 2022 – 2023 Yılları Arasında Geleceğine İnanıyor

Vays’in Bitcoin’in 20 bin doları aşıp 100 bin dolarlara kadar ulaşması için öngördüğü tarih 2023. Vays, beklenen boğa için harekete geçmenin henüz erken olduğu inancında.

Vays olumsuz öngörülerine devam etti ve Bitcoin’de hala satış baskısının yüksek olduğunu sözlerine ekledi. Ünlü analist lider kripto para birimi Bİtcoin’in önümüzdeki yılın Mayıs ayından önce 7000 doların altına ineceğine inanıyor.

Bu dönemde değişik görüşler ifade eden analistler, BTC’nin sıkışık fiyat seviyelerde işlem görmesi sebebiyle öngörülerini kesin bir dille aktarmaktan çekiniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları