Kripto HaberleriBitcoinTone Vays: BTC 3.000 Dolara Düşmeyecek!

Tone Vays: BTC 3.000 Dolara Düşmeyecek!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para biriminin değeri konusunda konuşan kripto para uzmanı Tone Vays, BTC’de beklentilerin 3.000 dolar değil, daha da yükseliş olduğunu açıkladı. Bitcoin konusunda uzunca bir süreden beri devam eden tartışmalar özellikle de kripto para yatırımcılarının tepkisini çekiyor ve kripto para pazarında ciddi düşüşler bu tartışmaların ateşini daha da ateşliyor.

Son günlerde 6.400 dolara kadar düşen Bitcoin’in tekrar yükselişe geçmiş olması biraz olsun tartışmalara son verirken, şimdi ise piyasanın ne zaman 10.000 doları görecek olduğu veya 3.000 dolara düşüp düşmeyecek olduğu tartışmaları yaşanmaya devam ediyor.

Bitcoin’de 3.000 dolar büyük bir düşüş olacağı için kaos senaryolarının ne kadar doğru çıkacağı bilinmese de 3.000 dolara düşüş yaşanırsa büyük bir geri çekilme yaşanacağı kesin.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları