Kripto HaberleriAltcoinTRON Airdrop Yaparak 30 Milyon Token Dağıtacak

TRON Airdrop Yaparak 30 Milyon Token Dağıtacak

Takip et

Piyasalardaki hacimleri dikkate alındığında dünyanın en büyük 13 numaralı kriptosu olan TRON Airdrop ile token dağıtmaya başlayacak. Dünya genelinde özellikle son dönemde çok hızlı bir şekilde büyüme gösteren kripto birimi, yeni somut adımlar atmaya devam ediyor. Tabi ki bu adım yatırım piyasalarında tartışılıyor ancak bu tartışmalar şirketi geri adım attırmayacak.

Airdrop işlemi ile birlikte 30 Milyon TRX üretecek olan şirket, bunları resmen dağıtacak. Bu sayede yatırımcı rakamı olarak da işlem hacmi olarak da daha hızlı bir büyüme hedefleniyor. TRON biriminin 2018 yılı verileri de bu zamana kadar çok ciddi anlamda dikkat çekiyor.

 

TRON Airdrop ile Yükselmeyi Hedefliyor

Bunun için özel bir ağ sistemi kuran geliştiriciler, 31 Mayıs 2018 tarihi itibari ile de ciddi anlamda fark yaratıyor da diyebiliriz sanırım. Kurucusu, bu anlamda Twitter hesabından resmi duyuruyu yaptı. 2018 yılında ki olumlu ivme, Airdrop işlemi ile birlikte daha da yukarılara taşınabilir. Ancak bu girişimin TRX üzerinde olumusz olacağını düşünenlerin sayısı da çok fazla.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları