TRON

Tron Foundation’dan Airdrop Haberi Geldi

Tokenların dağıtımına 20 Mayıs'ta başlanacağı duyuruldu.

Tron Foundation bugün yaptığı açıklamayla kullanıcılarına yeni bir airdrop müjdesi verdi. Söz konusu hizmetin Just (JST) tokenlarıyla yapılacağı ifade edildi.

Buna göre 20 Mayıs’ta TSİ 03.00’te kimlerin airdropa katılacağına karar verilecek. Eğer kullanıcıların bakiyelerinde en az 100 TRX varsa kısa bir süre sonra kullanıcılar Just (JST) da alabilecekler.

Söz konusu tokenların dağıtımına 20 Mayıs’ta başlanacak. Toplamda 217 milyon 800 bin adet JST dağıtılması planlanırken bu sayının toplam arzın yüzde 2.2’sine karşılık gelmesi bekleniyor.

Hangi borsaların bu Airdrop’a destek vereceği henüz bilinmiyor.

20 Mayıs’ta Başlayacak Olan Airdrop Sürecinin Şu Şekilde Devam Etmesi Hedefleniyor:

Bir sonraki yılın mayıs ayına kadar 237 milyon 600 bin, önümüzdeki senenin haziran ayından itibaren 1 yıl boyunca 257 milyon 400 bin ve 2022 Haziran ayı itibariyle 5 ay süreyle 277 milyon 600 bin JST tokenının dağıtılması planlanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu