Kripto HaberleriAltcoinTron Kurucusu Justin Sun, Bu Altcoin Listelenir Listelenmez Tüm Coinlerini Binance'e Aktardı!

Tron Kurucusu Justin Sun, Bu Altcoin Listelenir Listelenmez Tüm Coinlerini Binance’e Aktardı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para dünyasının en tartışmalı figürlerinden biri olan Tron (TRX) altcoin kurucusu Justin Sun, yaptığı son transferiyle yine gündeme geldi.

Bilindiği üzere Liquity (LQTY) altcoini Binance İnovasyon Kategorisi’nde kısa bir süre önce listelenmişti.

Justin Sun, LQTY Listelenmesinin Ardından Hemen Tüm Altcoinlerini Binance’e Aktardı

Binance’in LQTY’yi listelemesiyle Justin Sun, cüzdanında bulunan 2.5 milyon LQTY’nin tamamını Binance’e aktardı.

Justin Sun’ın LQTY transferini gösteren Blockchain kaydı.

Haber öncesinde 1.32 dolardan işlem gören LQTY altcoini, haberin ardından zirve noktasında 2.80 dolara kadar tırmanmıştı. Bu yazının yazıldığı anlarda ise 1.94 dolardan işlem görüyor.

Buna ek olarak başka bir isimsiz balina da LQTY için büyük bir hamle yapmış. Balina cüzdan son 10 günde 590.067 adet LQTY altcoini satın almış ve bunları stake etmiş. Bu coinler şu anda yaklaşık olarak 1.2 milyon dolara tekabül ediyor.

İlgili Haber
Sürpriz Altcoinin Resmi Web Sitesinden Google Cloud ile İşbirliği Duyurusu Yapıldı!

Bununla birlikte balina hesap bu coinler için ortalama olarak 426 Ethereum (703.000) dolar harcadı coin başına yine ortalama olarak 1.19 dolar ödedi.

Buna ek olarak üçüncü bir balina ise Binance İnovasyon Kategorisi’nde listelenen altcoinleri saniyeler içerisinde satın alarak kar etmesiyle ünlü. Söz konusu balina bugün LQTY coini listelenir listelenmez yalnızca saniyeler içerisinde 105.384 adet LQTY satın aldı ve 180.000 USDC ödedi.

Ardından ise fiyatın yükselmesiyle birlikte bu 105.384 adet coini 199.485 USDC karşılığında sattı. Balina hesap 20 dakika içerisinde yaklaşık olarak 20.000 dolar kar etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları