BlockchainHaberlerKripto ParaWarren Buffet

TRON Kurucusu Justin Sun’ın “Olay Olan” Yemeğinden Ayrıntılar Paylaşıldı

Justin Sun tarafından gündem haline getirilen Warren Buffet davetinin ayrıntıları paylaşıldı. İşte detaylar...

Önceki haberimizde de belirttiğimiz üzere uzun süredir merakla beklenen yemek sonunda yenmiş ve Justin Sun Warren Buffet’la bir araya gelmişti. Bilindiği gibi söz konusu yemek için neredeyse 5 milyon dolar bağışta bulunan Sun, daha önce yenmesi planlanan yemeğe sağlık sorunları nedeniyle katılamamış ve konuyla ilgili çeşitli spekülasyonlar ortaya atılmıştı. Buffet’la yemek yeme şansını Blockchain topluluğu açısından “zafer” olarak ilan eden Sun, yemekle ilgili ana başlıkları Twitter’dan paylaşmış ancak ayrıntılar konuşulmamıştı.

İlgili Haber
TRON kurucusu Justin Sun Sonunda Amacına Ulaştı!

Yemeğe katılan isimlerden biri olan eToro CEO’su Yoni Assia söz konusu davetle ilgili yeni bilgiler paylaştı.
Warren Buffett’la yemek yemenin kendisi için bir şeref olduğunu ve çocukluk hayalini gerçekleştirdiğini belirten Assia şöyle konuştu:

Warren piyasaya değer yaratan işlere inandığı ve Bitcoin’in bu özelliğe sahip olmadığını düşündüğü için BTC’nin değerli olduğu görüşünde değil. Warren, Bitcoin’in uzun vadeli piyasalarda değerli olmadığını düşünüyor ve nihayetinde dibi boylayacağına inanıyor, sadece kısa vadeli piyasa hareketlerinde değer arz ediyor. Bu sebeple de Warren, Bitcoin’e yatırım yapmanın iyi bir strateji olmadığına inanıyor.

Buffett’ın Bitcoin’i değersiz bulmakla birlikte Blockchain’e inandığını dile getiren Assia, ünlü milyarderin piyasadaki şirketlerin Blockchain’e yeterince yatırım yapmadığını düşündüğünü de sözlerine ekledi.

Yemekle İlgili Diğer Detaylar

Kalabalık bir davetli grubunun yer aldığı ve hesabın 515 dolar tuttuğunu bilinen yemekte; Justin Sun’un 21 Ocak’ta Apple kurucu ortağı Steve Wozniak’la yediği öğle yemeğiyle ilgili detaylar, J.P Morgan’ın Blockchain teknolojisinden yararlanması ve Blockchain’in gelecekteki rolü ve önemi, Tesla hisse senetlerinin değeri gibi konular ele alındı.

Ayrıca Justin Sun ve eToro CEO’su Yoni Assia haricinde yemeğe katılanlar arasında Litecoin kurucusu Charlie Lee, Circle CEO’su Jeremy Allaire, Binance hayır kurumu Binance Charity’nin yöneticisi Helen Hai de hazır bulundu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu