coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinTron (TRX) Kurucusu Justin Sun Favori Üç Mem Tokenini Açıkladı!

Tron (TRX) Kurucusu Justin Sun Favori Üç Mem Tokenini Açıkladı!

Son zamanlarda Ethereum (ETH) alımlarıyla konuşulan Tron (TRX) kurucusu Justin Sun, Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Flokı (FLOKI)'den övgü dolu sözlerle bahsetti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son zamanlarda yüklü miktarlarda Ethereum (ETH) alımlarıyla konuşulan Tron (TRX) kurucusu Justin Sun, bu sefer mem token açıklamasıyla gündeme geldi.

X hesabından Token 2049 konferansında yaptığı konuşmasının mem tokenlerle ilgili olan kısmını paylaşan Justin Sun, mem tokenlerden övgüyle bahsetti.

Bu noktada özellikle Dogecoin (DOGE) , Shiba Inu (SHIB) ve Floki (FLOKI)‘den bahseden Sun, mem tokenlerin kripto para endüstrisini geleneksel finanstan ayıran “ilk şey” olduğuna inandığını söyledi.

Mem tokenlerin hiçbir zaman kaybolmayacağına dikkat çeken Sun, başarılı bir mem token piyasaya sürmenin “iyi bir kripto projesi oluşturmak kadar zor” olduğunun altını çizdi.

Ayrıca Tron kurucusu ,mem tokenlerin başarılarının ardında önemli bir topluluk desteğinin olduğunu savunurken, onları destekleyen popüler kişiliklere de işaret etti.

Burada örnek olarak Dogecoin‘e olan desteğiyle bilinen Elon Musk‘ı gösteren Sun, DOGE ve bunun gibi önemli destekleri arkasına alan mem tokenlerin gelecektede çok başarılı olacaklarını söyledi.

Son olarak Justin Sun, DOGE’yi en iyi kripto para markalarından biri olarak nitelendirirken boğa rallilerindeki potansiyellerini de hatırlattı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları