binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinTRON (TRX) Yatırımcısı Azalıyor

TRON (TRX) Yatırımcısı Azalıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

TRON (TRX) hakkında ortaya atılmış ve atılmaya devam eden iddialar, yatırımcılarına iyi kazandıramaması dolayısı ile ve karışık bir yapıda olmasının etkileri sonucunda yatırımcılarının daha da fazla azalmaya devam ettiği görüşü hakim. Yatırımcılar kripto para olarak Bitcoin dışında tercih edebilecek oldukları kripto para olarak TRON (TRX) görürken, TRON ile kazançlarının artmaması ve sürekli hakkında olumlu ve olumsuz onlarca farklı yorum yapılması, analistlerin ise tam doğru açıklamalar yapamaması dolayısı ile farklı altkoin’ler arıyorlar.

Yatırımcılara göre TRON gelişmesi durumunda en değerli kripto paralardan bir tanesi olabilecek olsa bile bunu başarabilecek kadar büyük bir güce sahip olmaması ve yeteri kadar piyasa hacmine sahip olmamasının etkileri sonucunda yatırımcıların ilgisini daha az görüyor.

TRON (TRX) Neden Güçlenmiyor?

TRON (TRX) güçlenen ama bunu pek yüksek seviyede yapamayan kripto paralardan birisi olarak yeteri kadar yatırımcı sayısına ve  yeteri kadar piyasa değerine sahip olmamasından dolayı bu şekilde geride kalıyor. Yatırımların küçük bir kısmı TRON’dan yana kullanılırken büyük bir kısmı ise Bitcoin’den yana kullanılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail