fbpx
TRON

TRON’un gizli milyarder ortağı Baidu arama motoru mu?

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren TRON (TRX), yine bir ortaklık iddiası ile gündeme gelmeyi başardı. İddialara göre Çin’in Google’si olarak bilinen ve en büyük internet sağlayıcılarından birisi konumunda olan Baidu şirketi TRON ile anlaşma imzaladı.

Bu iddia ile ilgili TRON ve Baidu cephesinden herhangi bir resmi açıklama yapılmazken, TRON yönetimi içinden olduğu iddia edilen bir kişi bu haberi internete sızdırmış durumda. Resmi açıklamanın ise Baidu tarafından gelecek hafta yapılacağı yine ortaya atılan iddialar arasında.

Konu ile ilgili TRON kurucusu Justin Sun, birkaç gün önce resmi Twitter hesabından TRON’un “on milyarlarca dolarlık” bir şirket ile anlaşmaya vardığı ifade etmiş ama bu şirketin hangisi olduğunu duyurmamıştı.

Her ne kadar bu şirketlerin içerisinde Alibaba ve Disney gibi şirketler olsa da, en ihtimal dahilinde olan şirketin Baidu olduğu söyleniyor.

Son zamanlarda yaptığı anlaşmalar ile gündemden düşmeyen TRON, yakın bir zaman önce de BitTorrent’i satın almış ve BitTorent’i TRON ağına entegre etmek için çalışmalar sürüyordu.

İlgili Haber  TRON'un BitTorrent'i Satın Aldığı Doğrulandı

İddiaların doğru olması dahilinde kripto para listesinde 11. sırada olan TRON’un fiyatının artacağı ve üst sıralarda kendini bulacağı tahmin ediliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box