coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTRON'un BitTorrent'i Satın Aldığı Doğrulandı

TRON’un BitTorrent’i Satın Aldığı Doğrulandı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en popüler torrent istemcisi, uTorrent’in şirketi ve dünyada 100 milyondan fazla aktif kullanıcıya ulaşan BitTorrent‘in resmen TRON tarafından satın alındığı doğrulandı.

Bir süredir dedikodu olan ve topluluk sitelerinde konuşulan konu, BitTorrent’in blog sayfasından yaptığı açıklama ile kesinlik kazandı. Açıklama şu şekilde:

TRON’un BitTorrent’i aldığını resmen duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. BitTorrent artık TRON’un San Fransisco’daki lokasyonunda faaliyetine devam edecek.

Ayrıca BitTorrent’in resmi twitter sayfasından şu açıklama yapıldı:

BitTorrent artık TRON’un bir parçasıdır. Merkezi olmayan internetin gelişebilmesi için TRON ile güçlerimizi birleştirmiş durumdayız.”

Mevcutta zaten 100 milyon kullanıcıyı bünyesinde barındıran BitTorrent’in bu ortaklıktan sonra daha kaliteli ve büyük işler sunacağı herkesin ortak görüşü. İşlemler artık TRON ağında sürdürülecek.

An itibari ileTRX fiyatı dolar karşısında 24 saatte yüzde 7 oranında değer kazanmış durumda.

Geçtiğimiz gün haberimizde de paylaştığımız gibi, TRON kurucusu Justin Sun, 30 Temmuz tarihinde TRON’un çok önemli bir projesinin açıklanacak olduğu haberini paylaşmıştı. Şuan için sır gibi saklanan projenin ne olduğu bilinmiyor. TRON yatırımcıları, 30 Temmuz tarihini merakla bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları