binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTRON'un Projesi Başarılı Yürümüyor

TRON’un Projesi Başarılı Yürümüyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz günlerde TRON’un (TRX) gizli ve büyük projesi kapsamında uTorrent’in ana şirketi olan Bittorrent, TRON tarafından satın alınmıştı. Bu satın alma ile TRON’u daha çok büyütmeyi hedefleyen ve dünyadaki en büyük müşteri potansiyeline ulaşmak isteyen TRON kurucusu Justin Sun için işler planlandığı gibi gitmiyor.

Yapılan habere göre TRON yönetiminden 5 kişi işten ayrıldı ve bu kişiden ikisinin üst düzey kişiler olduğu biliniyor. Birçok kişinin de şirket yönetiminden ayrılmak istediği yapılan iddialar arasında.

Birçok kesim ve topluluk tarafından bu işten çıkarılmalar ve ayrılmalar da referans gösterilerek TRON’da işlerin yolunda gitmediği iddia ediliyor. Bazı kesimler ise Bittorrent’in satın alınmasının asıl amacının şirketin kar ederek borçları kapatabilmesine yardımcı olması sağlamak olarak gösteriliyor.

LinkedIn üzerinden 30 farklı pozisyon için iş ilanı yayınlayan şirket, aslında TRON’un eleman eksikliği konusundaki ciddiyetini gözler önüne seriyor.

Ayrıca bilindiği gibi geçtiğimiz Mayıs ayında TRON, Etheruem ağından ayılmış ve kendi Mainnet’ine geçmişti. Ancak kendi ağının hala tamamen işlevsel hale gelmediği ve bir takım sorunlar olduğu biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail