Kripto HaberleriHaberlerTRON'un Projesi Başarılı Yürümüyor

TRON’un Projesi Başarılı Yürümüyor

Takip et

Geçtiğimiz günlerde TRON’un (TRX) gizli ve büyük projesi kapsamında uTorrent’in ana şirketi olan Bittorrent, TRON tarafından satın alınmıştı. Bu satın alma ile TRON’u daha çok büyütmeyi hedefleyen ve dünyadaki en büyük müşteri potansiyeline ulaşmak isteyen TRON kurucusu Justin Sun için işler planlandığı gibi gitmiyor.

Yapılan habere göre TRON yönetiminden 5 kişi işten ayrıldı ve bu kişiden ikisinin üst düzey kişiler olduğu biliniyor. Birçok kişinin de şirket yönetiminden ayrılmak istediği yapılan iddialar arasında.

Birçok kesim ve topluluk tarafından bu işten çıkarılmalar ve ayrılmalar da referans gösterilerek TRON’da işlerin yolunda gitmediği iddia ediliyor. Bazı kesimler ise Bittorrent’in satın alınmasının asıl amacının şirketin kar ederek borçları kapatabilmesine yardımcı olması sağlamak olarak gösteriliyor.

LinkedIn üzerinden 30 farklı pozisyon için iş ilanı yayınlayan şirket, aslında TRON’un eleman eksikliği konusundaki ciddiyetini gözler önüne seriyor.

Ayrıca bilindiği gibi geçtiğimiz Mayıs ayında TRON, Etheruem ağından ayılmış ve kendi Mainnet’ine geçmişti. Ancak kendi ağının hala tamamen işlevsel hale gelmediği ve bir takım sorunlar olduğu biliniyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları