Kripto HaberleriAnalizTürk Analist Bitcoin'de Boğanın Başlayabileceği Tarihi Söyledi

Türk Analist Bitcoin’de Boğanın Başlayabileceği Tarihi Söyledi

Takip et

Kripto para piyasası çalkantılı günlerine devam ederken analistler de ikiye ayrılmış durumda. Bir grup analist, içinde bulunduğumuz ayı sezonunun aylar hatta yıllarca sürebileceğini düşünürken, diğer analistler ise artık dibi bulduğumuzu ve yükselişlerin başlayacağını düşünüyor.

Glassnode gibi zincir içi veri sağlayıcılarının açıklamalarına baktığımızda da birçok indikatörün daha önceki ayı sezonlarındaki dip seviyelere çekildiği ifade ediliyor.

Twitter üzerinde yaptığı analistler ile ön plana çıkan Kripto_Poyraz da Bitcoin’de boğa bekleyenlerden.

Analist, Bitcoin’de 10 – 14 Temmuz arasında bir yükseliş dalgası bekliyor.

Analizini NTV sinyaline ve diğer indikatörlere dayandıran analist, mevcut durumu, daha önceki ayı piyasalarındaki dip seviyelere benzeterek önümüzdeki süreçte yükselişler görebileceğimizin altını çizdi.

Daha önceki analizlerinde 22.500 doların çok önemli olduğunu belirten analist, bu seviye sonrası 25.000 doların önemine de değindi.

Ayrıca retest yani bir geri çekilme olabileceği konusunda yatırımcıları uyaran Kripto Poyraz, “20.500 dolar kırılırsa 1 haftadır beklediğim retest gelebilir. Kırılmazsa buradan devam edeceğiz izlemeye devam” dedi.

Bu tahminlerin kendi görüşleri olduğunun altını çizen analist, yatırım tavsiyesi vermediğini de sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

5 YORUMLAR

guest

5 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Analizci rakamlarinda dogrudur yemleme havlama cart curt yok analiz yapmis kirarsa bole olur kirarsa!!!

Anonim

Bunların lafına bakmayın bunları yemliyorlar onlarda bizi olan milletimiz eoluyor

Göksel

Bitcoinin 4 yıllık döngülerine göre hareket edin. Kimsenin gazına gelmeyin. Yeni boğa 2025 te olacak, yani yeni ATH 2025 te gelecek. Ona göre pozisyon alın. 3 yıl Hodl eden kazanır

Anonim

Ret yerse düşer, yemese gider. Giden sana….

Bora

Bitcoin 45 bin deyken millete boga geliyor diye mal aldırdı bu arkadaş hala boğa diyor.%50 zarar etti insanlar.

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları