AnalizBitcoinFenomen

Türk Analist: “Bitcoin’de Mega Boğa İçin İşaret Fişeği Atmama Az Kaldı!”

Türk analistin BTC tahminini paylaştık.

Daha önceki analistlerinde BTC’de bu hafta yükseliş yaşanacağını ifade eden Türk analist @Kripto_Poyraz, Twitter üzerinden Bitcoin ile ilgili yeni paylaşımlarda bulundu.

İlgili Haber
Bitcoin'de 2013 Yılına Atıf Yapan Analist, Fiyat Tahminini Paylaştı: "Yolculuk Başlıyor!"

Açıklamasında BTC için kritik seviyenin 46.500 dolar olduğunu belirterek “bu seviye üzerinde kaldığımız müddetçe sorun yok” diyen Kripto_Poyraz, 47.100’ün destek ve 48.246 doların da güçlü bir direnç olduğunu belirtti.

Bugün konu hakkında bir açıklama daha yapan analist, “48.200 dolar bir sonraki denemede kırılacaktır. Yarın haftalık kapanış 46.500 üstü gelecek. Salı günü 50.000 dolar seviyesine ulaşmış oluruz. Özellikle pazartesi öğleden sonra büyük alışlar bekliyorum. Bitcoin’de Mega için işaret fişeğini atmama az kaldı.” dedi.

Tahminlerinde iddialı olan ve son günlerde paylaştığı analizlerde başarı gösteren Kripto Poyraz, 28 Eylül’de paylaştığı grafikte önümüzdeki süreçte tahmin ettiği seviyeleri, 40.600, 42.800, 45.000, 48.000 ve 52.000 dolar olarak açıklamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Kim tanımıyorum ama bende bu görüşteyim.ama ne olur ne olmaz stoplarımı yukarıya çekiyorum her günü en az 1 saat harcıyorum bu işlemler için😔bunu otomatik haline getiren yazılım yapmaları gerekiyor.para kolay kazanılmıyor ama kolay kazanmak iyi olurdu her günü kar %10 yukarı çekmek çok yoruyor 🤣

İskender bey

Bu bahsettiğiniz adam grafikler hakkında salıyoda sallıyo. Nasıl olursa bu adamı ünlü analist dite haber yapabiliuosunuz valla helal olsun.Şu dakika itibariyle güvenilirlik sıfır.

Anonim

Her sitede saçma sapan yabancı analistlerin görüşleri paylaşılıyor. Türk analist görünce hemen önyargı yapıyorsunuz. Yabancı olunca mı illa kıymetli oluyor anlamadım


Başa dön tuşu