AnalizBitcoin

Türk Analist Selcoin “Hayran Olduğum Tek Ürün Bitcoin” Dedi ve Tahminini Açıkladı

Ünlü Türk analist Selcoin, Bitcoin ve genel piyasa değerlendirmesi yaptığı bir video paylaştı. İşte detaylar...

Başarılı tahminleri ile adından söz ettiren Selcoin, belirli aralıkla yayınladığı video serisine bir yenisini ekledi ve piyasayı değerlendirdi. İşte o videodan satır başlıkları…

“Krizin Etkileri Daha Sonra Görülecek”

Korona virüsün etkilerine değinerek konuşmasına başlayan Selcoin; son dönemde bu etkinin zirve yaptığını ve her geçen gün “trilyonlarca dolar” ifadelerini sık sık telaffuz ettiğimizi ifade ederek, krizin asıl bilançosunun 1, 2 ay sonra etkisini göstereceğini belirtti.

Virüsten önce de tüm piyasalarda düşüş trendinin hakim olduğunu ifade eden ünlü isim, bu trendin korona virüs ile birleşmesi sonucunda tüm piyasaların dibe çakıldığı belirtti. Bu sebeple içinde bulunduğumuz günlerde borsa yatırımının riskli olduğunu ifade ederek, hisse senetlerinin ancak gelecek yıl kendini toparlayabileceğini düşündüğünü belirtti.

Dolar tarafında 6.25 ve 6.34 TL seviyelerini destek olarak belirten Selcoin, sene içerisindeki tahminini ise 7.50 ve 7.80 TL seviyeleri olarak belirtti.

Gram altının bu dönemde güzel bir yükseliş yaşadığına değinen analist, 300 TL desteğinin doğru bir şekilde çalıştığını ve hedefinin 360 TL olduğunu söyledi.

“Hayran Olduğum Tek Ürün Bitcoin”

Bitcoin’in enflasyona karşı çıkarılmış bir ürün olduğunu ve diğer hiçbir ürüne benzemediğini ifade eden Selcoin, “hayran olduğum tek ürün Bitcoin” ifadelerini kullandı. Bitcoin’in kriz ile ilk imtihanını yaşadığını belirten ünlü isim, “bu dönemde 7500 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş görülebilir ancak halving öncesi son bir “silkeleme” yapılarak, fiyat buradan tekrar 5200 dolar seviyelerine kadar gerileyebilir ve mayıs ayına kadar bu seviyelerde yatay hareket görülebilir” dedi.

Her zaman belirttiği gibi Bitcoin’deki asıl yükselişlerin halving dönemi sonrası -yani mayıs ayından sonra- görüleceğini de sözlerine ekledi.

Daha birçok değerlendirmenin yer aldığı videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu