AnalizBitcoinFenomen

Türk Analistler Bitcoin’in Gidişatı Hakkında Ne Düşünüyor?

Son birkaç gün içerisinde BTC tahmini yapan bazı Türk fenomenlerin görüşlerini aktardık...

Ekim ayına yükselişlerle başlayan Bitcoin, tüm gözleri tekrar piyasanın üzerine çekmeyi başardı. Sert yükselişler ile hakimiyetini yüzde 44.6 oranına çıkaran Bitcoin, altcoinlerin henüz yükseliş yönlü tepki vermesini baskılıyor.

İlgili Haber
Bitcoin'deki Birebir Benzerlik Şaşırttı! 2 Haftalık Altcoin Rallisine Hazır Olun!

Özellikle sert yükseliş yaşanmasında sonra Bitcoin ile ilgili tahminlerde bulunan Türk analistlerin bazılarını bu yazıda sizin için derledik…

  • Selcoin; yeni yayınladığı videosunda “BTC’nin 52.000 dolar üzerinde tutunması piyasa için çok olumlu olacaktır. Özellikle bu seviye üzerinde haftalık kapanışlar olursa yeni direnç 58.500 seviyeleri olacaktır. Ayrıca altcoinlerde güzel hareketler görmemiz için Bitcoin’in bu seviyelerde yatay hareketler yapması lazım” şeklinde açıklamada bulundu.
  • Rookie; bugün paylaştığı bir Twitter gönderisinde “BTC eğer 56.000 dolardaki direnci kırarsa bir anda 63.000 doları görecek” şeklinde yorum yaptı.
  • Buğra Sukas ise paylaştığı bir grafik ile “BTC patlayacak, ancak hangi yöne?” şeklinde bir Tweet attı ve takipçilerine anket yaptı. Henüz süresi dolmamış olan anketin mevcut sonucuna göre “yukarı” diyenlerin oranı yüzde 41, “aşağı” diyenler yüzde 21, “bir aşağı bir yukarı” diyenlerin oranı ise yüzde 37 olarak belirlendi. Öte yandan Sukas, “Bitcoin’de balina savaşı var” diyerek hafta sonu manipülasyon olabileceğine değindi ve kaldıraçlı işlemden uzak durulmasını tavsiye etti.
  • Kripto Messi ise “Bitcoin’de ara düzeltmeler olacaktır, hiçbir varlık sürekli yükselerek gitmez” diyerek 57.000 dolara dikkat çekti. Bu seviyede BTC’nin önemli bir direnci olduğunu ve buradan bir düşüş yaşayabileceğini ifade eden Kripto Messi, “beklentim orta vadede 94.000 dolar bölgesi” dedi.
  • Kripto_Poyraz, Bitcoin’in bir miktar geri çekileceğini ifade ederek “geri çekilmeler 2k – 3k ile sınırlı kacaktır, düşüşten sonrası hedef ise 67.000 dolar” diyerek takipçilerine paylaşımda bulundu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Amerikadan şu onay çıksın bak btc nereye gidecek.Hepsi sadece ‘ben şunu düşünüyorum’ kafasında.🤣 Buğra denilen arkadaş 40 da toplayamadı düşecek zannetip daha önce söylemiştim o bu işi bilmiyor.şimdi toplamaya başladı🤣en son harmony diyordu ki ben 2 katında yarısı sattım dün.Koyduğum 20.k doları geri aldım şimdi hodl bekleyecek kalanlar.1 dolara kadar yolu var.Bu bahsedilen kişilet rsı bakmıyorlar.mac a göre işlem almıyorlar.hepsi dış etkenlere göre şekilleniyor ama bu piyasa öyle bir piyasa değil.Bu piyasa da etken paradır.Para giriyor mu çıkıyor mu? Şuan da giriyor o zaman gittiğimiz yön belli.Bu ayın sonuna kadar sıkıntı yok.fed de çıkıp yönü tayin edip yeniden girmek gerekiyor.fed büyük sorun şuan için.Bu piyasada herkee para kazanmak için bulunuyor.bu durumda başka alternatif para kazanma yöntemleri haberleri çok önemli.Sistem bu.13 yıl bana bunu öğretti ✌️ bir çok coin ve tokenden paramı çektim.şimdi direnci kırmaya çalışanlar var.örnek,Twt örnek litentry bunlar kırdığı gibi 1 2 içerisinde 2 katında yarısını verecekler.hangisi bu sistemden bahsediyor? hepsi korkak ben işlemleri en az 20 k dolar ile açıyorum total de 1 2 milyon dolar basıyorum bu bahsedilen arkadaşlar önce bu seviyelere gelsin sonra dinleriz bu kişileri.şimdi kendileri bile ne yaptığını bilmiyor.kaç stakleri var kaç hodl ları var? Neyi var ki bu kişilerin??boşver sen admin bize piyasadan haberler sun bunların ne dediği çok önemli değil hepsi boş kişiler.Solano , cordona ben bunları hodl çantama atarken stake lere basarken 20 pariteyi bunlar stoplarda patlattı şimdi hodl çantalarında hiç bir şeyleri yok.bu kişiler bu piyasasının insanları değil.hiç bir şeyden ne haberleri var nede biliyorlar.büyük ihtimal kazandıkları paralar YouTube den geliyor bu piyasadan değil.Elinde hodl çantası olmayanlar bile konuşuyor.50 100 btc si olmayanlar en az neyi biliyor neyi konuşuyor ve neye yararları var?

RIDVAN KAPLANBEY(ekonomist ve stratejist)twitter

Herkes bir hedef söylemiş hangi indikatörü yada göstergelere göre bu hedefleri veriyorlar. Yazmamışsınız. Ama kendi hedefimi söyliyeyim size #BITCOIN önce haftalık kapanışı 54.000$ üzerinde kapattığında bir sonraki hedef 75.000$ olarak gösteriyor. 75.000$ üzerindeki diger hedef ise 120.000$.


Başa dön tuşu