AnalizBitcoin

Türk Analistten Korkutan Detay: Bitcoin’de Bu Seviye Kaybedilmemeli!

Türk analistten BTC tahmini...

Son dönemdeki başarılı tahminleri ile ön plana çıkan Twitter fenomeni @Kripto_Poyraz, Bitcoin hakkındaki tahminlerini paylaştı.

Son açıklamalarında Bitcoin‘de 40.500 dolar seviyesinin sağlam bir destek olduğuna dikkat çeken analist, bu seviyenin kırılmayacağına daha fazla ihtimal vererek, kırılması durumunda 26.000 dolar seviyelerine kadar düşüş yaşanabileceğine dikkat çekti.

Öte yandan Bitcoin’in 2022 yılı sonuna kadar 100.000 doları göreceğine de inanan analist, asıl hedefinin 138.000 dolar olduğunu da sözlerine ekledi.

Ayrıca Sopr indikatörüne de değinen analist, “her ne kadar bu bölgeler mal toplamak için uygun alanlar olsa da grafik yukarı kırmalı ve kırmadıkça tehlike devam ediyor. Özellikle 1.0 seviyesi üzerinde gün kapanışı gelmeli” diyerek yatırımcıları uyardı.

Yayın saati itibarı ile 40.500 dolar seviyelerini gün içerisinde saatlik grafikte 2 kere test eden BTC, tekrar 41.000 dolar üzerine yükselmeyi başardı. 40.500 dolar seviyesinde ciddi bir savaş olduğu görülürken özellikle haftalık kapanışın 42.000 dolar üzerinde yapması önemli olarak görülüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu