Kripto HaberleriAltcoinTürk Kullanıcıların Yoğunlaştığı Altcoin Yüklü Kurumsal Yatırım Aldı! Fiyatında Ani Yükseliş Var

Türk Kullanıcıların Yoğunlaştığı Altcoin Yüklü Kurumsal Yatırım Aldı! Fiyatında Ani Yükseliş Var

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Küresel bir dijital varlık piyasası yapıcısı ve çok aşamalı web3 yatırım şirketi olan DWF Labs, RACA’ya 16 milyon dolar yatırım yaptığını duyurdu.

Anlaşma, belirtilmemiş miktarda RACA token satın almayı da içeriyor.

Gelişmenin ardından RACA fiyatında yaşanan yükselişi gösteren 24 saatlik grafik.

RadioCaca’nın kısaltması olan RACA, Mayıs 2021’de piyasaya sürülen ve o zamandan beri büyük ve sadık bir hayran kitlesine sahip olan bir metaverse altcoini.

RACA, NFT’ler, oyun, metaverse, DeFi ve daha fazlası gibi blockchain teknolojisinden yararlanan kapsamlı bir web3 oyun ekosistemi oluşturmayı amaçlıyor.

İlgili Haber
Üç Dev Balina Binance'te Yüklü Miktarda İşlem Yapıyor: Bu Altcoinleri Alıp Sattılar!

RACA’nın en popüler ürünü, kullanıcıların Metamon NFT karakterlerini yumurtadan çıkarabildikleri, toplayabildikleri, eğitebildikleri ve savaşabildikleri bir play to earn blok zinciri oyunu olan Metamon World.

RACA ayrıca kullanıcıların USM Metaverse arazisi, Metamon ve diğer RACA markalı NFT’leri alıp satabilecekleri kendi NFT pazarına da sahip.

RACA’nın yerel kripto para birimi, aynı anda birkaç ağda dağıtılan RACA tokeni olarak biliniyor RACA token, platformda alışveriş yapmak için kullanılabilir ve aynı zamanda Metamon ve Universal Metaverse gibi play to earn oyunları için yerel tokendir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları