Kripto HaberleriBitcoinTürkiye'de Bitcoin'e Talep Artabilir

Türkiye’de Bitcoin’e Talep Artabilir

Takip et

Türkiye Cumhuriyeti’nde son dönemde Bitcoin’e olan ilgi yaptırımlar ve tehditler nedeniyle artabilir. Yatırımcılar, kripto para pazarında beklemedikleri sorunlar ile karşılaşma riski olan bu dönemde 7.700 dolara kadar gerileme olabilecek olduğunu düşünse de çoğu yatırımcı fiyatın yeniden yükselmesi ve Bitcoin’in eski fiyat seviyesi olan 10.000 dolar seviyesini görmesini bekliyor. 10.000 dolardan kısa bir süre önce Türkiye’ye yönelik hayata geçen yaptırımların bir süre sonra daha fazla artış eğilimi göstermesi ve dolar kurunu arttırabilecek olan bu sebeplerden dolayı da Türk vatandaşlarının Bitcoin ilgisinin ve yatırımlarının artması bekleniyor.

Türkiye’ye yönelik olarak uygulanacak olan yaptırımların neler olacağı söz konusu merak edilirken, yatırımcıların fiyat düşüşleri ve yükselişleri konusunda ise henüz beklentileri düşük.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları