AvalancheHaberlerKripto Para

Türkiye’nin Otomobil Grubu Ava Labs (AVAX) İle Ortaklık Kurdu!

Toggen, Avax'ın geliştiricileri tarafından tasarlanacak.

Türkiye’nin kripto para regülasyonunu tartıştığı bu günlerde Türkiye’nin otomobili grubundan blockchain ve kripto para teknolojisine ilişkin güzel haberler gelmeye devam ediyor.

TOGG resmi twitter hesabından yapılan açıklama ile daha önce duyurduğumuz blockchain platformunu oluşturmak için AVAX’ın arkasındaki geliştirici ekip olan Ava Labs ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

TOGG tarafından yapılan açıklamada “Dünyanın önde gelen blockchain platformu Ava Labs ile bir ilke imza atıyoruz. Bu iş birliğiyle geliştireceğimiz blockchain altyapısı sayesinde kullanıcılar, Togg ekosistemindeki her türlü ürün ve hizmete güvenli bir şekilde erişebilecek.” denildi.

“Toggen Utility Token”

Geçtiğimiz günlerde TOGG’un lansmanında konuşan CEO Gürcan Karakaş, güvenlik kanadında Blockchain teknolojisinden faydalanacaklarını ve utility token çıkaracaklarını ifade ederek şunları söylemişti:

“Blok zinciri sadece finansal teknoloji için değil aynı zamanda akıllı cihazların güvenliğinde de kullanılacak bir teknoloji olarak öne çıkıyor.

Blok zinciri teknolojisi zamanla araçların üzerinde birer dijital cüzdan olmasını da sağlayacak. Büyük veri dünyasının gelişen ve değişmeyecek teknolojisi blok zinciri olacak.

Dijitalize edilmiş veri ve diğer varlıklar blok zinciri aracılığıyla güvenli biçimde saklanıp, transfer edilebilecek. Bu nedenle blok zinciri ve yapay zeka ekosistemlerin merkezinde yer alacak.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu