BitcoinHaberlerBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Twitter, Bitcoin İle Bahşiş Özelliğini Başlatıyor!

Twitter bahşiş özelliği ile ilgili açıklama yaptı.

Yakın zaman önce Twitter CEO’su Jack Dorsey tarafından paylaşılan ve Twitter kullanıcılarının birbirlerine Bitcoin ile bağış göndermesini sağlayan uygulama resmen başlıyor.

Twitter’ın yaptığı açıklamaya göre ilk önce IOS cihazlara sunulacak olan bu özellik ile kullanıcılar Cash App benzeri uygulamaları kullanarak bahşiş gönderebilecekler.

İtibari para birimleri ile de yapılabilecek olan bu bahşiş özelliğini önemli kılan ise Bitcoin ile de yapılabilmesi. Lightning Network’ü kullanarak hızlı ve az masraflı bir şekilde kullanıcılar birbirlerine Bitcoin ile bahşiş gönderebilecekler.

Twitter ayrıca bu özelliğin çok yakın zamanda Android kullanıcılarına da sunulacağını açıkladı. Açıklamalar arasında Twitter’ın doğrulama için bir NFT kimlik özelliği sunmayı planladığı da aktarıldı ancak şu aşamada bunun ilerleyen günlerde duyurulacağı ifade edildi.

Haberin ardından yükselişe geçen Bitcoin fiyatı, 45.000 dolar seviyesine dayanmış durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu