bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerTwitter'ın Bitcoin Trust Fonu'nun Yönetim Kuruluna 4 Yeni Siyahi İsim Dahil Oldu

Twitter’ın Bitcoin Trust Fonu’nun Yönetim Kuruluna 4 Yeni Siyahi İsim Dahil Oldu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Twitter’ın kurucu ismi, ünlü Bitcoin destekçisi Jack Dorsey, Afrika ve Hindistan’da kalkınmayı sağlama amaçlı oluşturulan Bitcoin Trust (BTrust) Fonu’nun yönetim kuruluna yeni kişileri dahil etti. 3’ü Nijeryalı ve 1’i Güney Afrikalı olan bu 4 yeni ismin 7.000 başvuru arasından seçildiği belirtildi.

Bitcoin Güven Fonu’na atanan Nijerya’dan seçilen isimler Abubakar Nur Khalil, Obi Nwosu ve Ojoma Ochai iken Güney Afrika’dan da Carla Kirk-Cohen göreve atandı.

Dorsey bu yılın şubat ayında Bitcoin Fonu’nu duyurduğunda dünyaca ünlü rapçi ile ortaklaşa giriştikleri proje için JAY-Z ile başlangıçta Afrika ve Hindistan’daki ekiplere odaklanan “Bitcoin geliştirme fonu” adlı yeni bir bağışa 500 BTC verdiklerini açıklamış ve başlangıç için 3 yönetim kurulu üyesine ihtiyaçları olduğunu duyurmuştu.

Atanan dört yönetim kurulu üyesinin Afrika genelinde Bitcoin geliştirme çabalarını teşvik etmek için çalışması hedefleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları