BlockchainHaberler

UbiSoft, Metaverse Alanında Bu Altcoin Projesini Destekleyeceğini Duyurdu!

Blokchain teknolojisi gelişmeye devam ediyor.

Gelişen blokchain teknolojisinin gerisinde kalmamak için pek çok alanda yeni adımlar atılmaya devam ediyor.

Fransız oyun geliştirici firması Ubisoft, ikinci çeyrek kazanç çağrısında blokchain teknolojilerini içeren oyun yapma projelerinin olduğunu söyledi.

Dünyanın en büyük video oyunu şirketlerinden biri olan Ubisoft CEO’su Yves Guillemot, şirketin blokchain oyun planlarına dair bilgiler verdi.

CEO, bazı oyun şirketleri ile de ortaklık kurduğunu, bunların başında da Blokchain tabanlı oyun şirketi Animoca Brands olduğunu belirtti.

CEO Guillemot, Animoca Brands’in Ethereum tabanlı metaverse oyunu The Sandbox’un finansmanına katkıda bulunacaklarını ancak platformun araştırma ve geliştirme aşamasında olduğunu ifade etti. The Sandbox oyununun tokeni SAND haber saatimiz itibariyle 1.06$’dan işlem görüyor.

Birçok önemli oyunun arkasında olan Ubisoft’un CFO’su Frédérick Duguet ise Ubisoft’un Animoca gibi blockchain şirketleriyle olan ortaklıklarının bir sonraki adıma hazırlanmasına yardımcı olduğunu söyleyerek devam etti:

“Blockchain, daha fazla oyuncunun içerik kazanmasını, kendi içeriğine sahip olmasına yardımcı olacak. Daha fazla kazan-kazan sağlayacak ve bunun sektörü oldukça büyüteceğini düşünüyoruz.

Blockchain kullanan birçok küçük şirketle çalışıyoruz. Bunun endüstriyi nasıl etkileyebileceği konusunda iyi bir bilgi birikimine sahip olmaya başladık ve buradaki kilit oyunculardan biri olmak istiyoruz.”

Birçok başarıya imza atan fransız oyun şirketi Ubisoft, 2021 yılının ilk yarısında 2020’ye kıyasla %15’lik bir gelir artışı bildirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu