binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÜç Balina Son Saatlerde Aktifleşti: Yüklü Altcoin Alım Satımları Yapıyorlar

Üç Balina Son Saatlerde Aktifleşti: Yüklü Altcoin Alım Satımları Yapıyorlar

Onchain verilerine göre bazı kripto para balinaları son saatlerde aktif hale geldi ve altcoin alım satımı yapıyorlar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Büyük kripto para balinaları son saatlerde yüklü miktarda alım ve satım işlemleri gerçekleştirdi. İşte balinaların faaliyetleri.

0xc2f olarak tanımlanan taze bir cüzdan, kısa bir süre önce popüler kripto para borsası Kraken’den 4.51 milyon dolara eşdeğer 316.400 LINK tokeni çekerek önemli bir hamle yaptı. Bu cüzdan şu anda 9.03 milyon dolar değerinde toplam 632.91 bin LINK tutuyor.

Bir başka önemli hamlede, 0x537 kısa adresiyle bilinen bir balina cüzdanı, GSR Markets’in Binance para yatırma adresine 150 bin RNDR (1.6 milyon dolar değerinde) yatırdı. Cüzdan bu tokenleri yaklaşık 18 saat önce Render Network multisig cüzdanından ortalama 9.93 dolarla fiyatla almıştı. Toplamda balina, son 30 saat içinde merkezi borsalara üç işlem yoluyla 259.99 bin RNDR (2.77 milyon dolar değerinde) yatırdı. Cüzdan şu anda yaklaşık 17.64 milyon dolar değerinde 1.66 milyon RNDR tutuyor.

İlgili Haber  Grayscale'in 78 Gündür Çıkış Yaşayan Bitcoin Spot ETF'sine Neden Net Giriş Yaşanmaya Başladı? İşte Teoriler

Yine GSR Markets, Binance para yatırma adresine 980 bin ENA (919,49 bin dolar değerinde) yatırdı. Toplamda, son altı gün içinde merkezi borsalara 77 işlemle 13.85 milyon ENA (13 milyon dolar değerinde) yatırmış oldu. Aynı dönemde Binance üzerinden 44 işlemle 6.41 milyon ENA (6.01 milyon dolar değerinde) çekmesi de dikkat çekti. GSR Markets şu anda 11 adreste 4.52 milyon ENA (4.24 milyon dolar değerinde) tutuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail