BitcoinHaberlerKripto Para

Ukrayna Yardım Kervanına LocalBitcoins De Katıldı!

Dünyaca ünlü Bitcoin borsası Ukraynalı kullanıcıların işlem ücretlerini kaldırdığını açıkladı.

Tüm dünya Ukrayna’ya yardım etmek için adeta birbiriyle yarışıyor. Yardım kervanına son katılan isim
LocalBitcoins oldu. Dünyanın önde gelen eşler arası Bitcoin borsası resmi Twitter hesabından Ukraynalı kullanıcıların yurt içi ve yurt dışı ücretlerini kaldırdığını açıkladı!

LocalBitcoins, Ukraynalı kullanıcıların -o anki konumlarına bakılmaksızın- ücretsiz bir Bitcoin cüzdanı edinmesine ve anında Bitcoin (BTC) almalarına izin veren bir hizmet başlatacağını bildirdi. Böylece kullanıcılar BTC’yi hızlı bir şekilde Ukrayna grivnasına dönüştürme şansına erişecekler.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan LocalBitcoins Pazarlama Müdürü Jukka Blomberg,

LocalBitcoins’in temel değeri özgürlüktür. Şu anda Ukrayna’nın son derece zorlu zamanlarla karşı karşıya olduğunun farkındayız. Bu nedenle LocalBitcoins, Ukraynalı kullanıcılarından tüm ücretleri kaldırdı.

dedi.

Bitcoin ve kripto paraların bu dönemde hem Rusya hem de Ukrayna tarafından kullandığı ve iki taraf için de bir çıkış yolu olduğu görülüyor.

1000’den fazla Bitcoin bulunduran cüzdanların sayısına bakıldığında da ciddi bir artış olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Bu talebin Ukrayna ve Rusya kaynaklı olduğu ve fiyat artışının zemininde de bu olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu