Ana SayfaHaberlerUniSwap (UNI), Pazar Payını Artırmak İçin Yeni Girişimini Duyurdu!

UniSwap (UNI), Pazar Payını Artırmak İçin Yeni Girişimini Duyurdu!

Takip et

DeFi dünyasının önemli temsilcilerinden Uniswap (UNI), kullanıcılara verimli NFT alım satım hizmetleri sağlamak için, merkeziyetsiz bir NFT borsası olan Sudoswap’ı platformuna entegre ettiğini duyurdu.

Platformun Yeni NFT Çözümü Sonbaharda Piyasaya Çıkacak

Şirketin Haziran ayında NFT pazar agregasyon platformu Genie’i satın almasının ardından bu tür bir hamle aslında sürpriz olmadı. Anlaşma ile birlikte UniSwap, kullanıcılarına birden çok alım satım platformundaki NFT’lere erişim imkanı sundu.

Uniswap’teki son NFT alım satım çözümünün sonbahara kadar çıkması bekleniyor, Uniswap’in NFT projeleri başkanının yukarıdaki yazısında görülebileceği gibi proje üzerinde çalışmalar şimdiden devam ediyor.

Buna ek olarak, Sudoswap entegrasoynu ile birlikte kullanıcılar NFT’lerini direkt olarak Uniswap üzerinden merkeziyetsiz olarak alıp satabilecek ve kendi NFT likidite havuzlarını da oluşturabilecek. Buna ek olarak, platform işlem ücretleri için optimize edildi ve ana rakibi OpenSea’den beş kat daha düşük olan yalnızca %0.5 komisyon alıyor.

İlgili Haber
Binance CEO'su Changpeng Zhao, UniSwap Konusundaki Uyarısına Açıklık Getirdi!

Uniswap Kripto Para Sektöründe İlerliyor

Sudoswap entegrasyonu Uniswap’in hedeflerini büyük ölçüde yansıtıyor. Ethereum tabanlı en büyük DEX olan platform, ilk olarak Coinbase’den alım satım cirosunun yarısını kaptı ve şimdi de piyasanın OpenSea ve LooksRare gibi tanınmış NFT pazarlarının hüküm sürdüğü kısmını ele geçirmeye ciddi bir şekilde karar vermişe benziyor.

Uniswap ekibinin kendisi de NFT tokenlerini büyüyen dijital ekonomide tam anlamıyla bir değer biçimi olarak tanımlayarak kripto piyasasının en popüler ve muhtemelen en akılda kalıcı bölümünden olumlu bir şekilde bahsediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları