coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerUniswap'tan Tartışmalı Karar: 11 Altcoin İçin Ek İşlem Ücreti Almaya Başlayacak

Uniswap’tan Tartışmalı Karar: 11 Altcoin İçin Ek İşlem Ücreti Almaya Başlayacak

Merkeziyetsiz borsa Uniswap, 11 altcoin için ek ücret alacağını ve bu ücretin geliştiricilere gideceğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

En büyük merkeziyetsiz kripto para borsalarından biri olan Uniswap, yerel web kullanıcı arayüzü ve mobil cüzdanı üzerinden alım satım yapıldığında belirli altcoinler için %0.15 oranında bir ücret uygulanacağını duyurdu.

Etkilenen kripto paralar arasında ETH, USDC, WETH, USDT, DAI, WBTC, agEUR, GUSD, LUSD, EUROC ve XSGD bulunuyor.

Bu ücret, Uniswap Labs’in devam eden geliştirme çalışmalarını desteklemek için bir araç olarak ortaya atıldı. Söz konusu ücretin UNI token sahiplerine fayda sağlamadığını, doğrudan Uniswap Labs’a gittiğini belirtmek önemli.

İlgili Haber  BlackRock CEO'su Larry Fink'ten Sahte Bitcoin ETF Haberi ile İlgili Boğa Açıklamaları: "Kripto Paralara Yönelik Bastırılmış İlginin Örneği"

Uniswap Kurucusu Hayden Adams, bu ücretin, çalışmalarını güçlendirmek için sürdürülebilir sistemler oluşturma taahhütlerinin bir parçası olarak uygulamaya konulduğunu belirtti. Bu hamlenin, UNI token yönetimi tarafından belirlenen Uniswap Protokolü ücret anahtarından ayrı olduğunu vurguladı.

Adams, Uniswap Labs’in aradaki aracıları kaldırarak erişim değerini ve mülkiyeti artırmaya yönelik yaptığı katkılardan gurur duyduğunu ifade etti. Kriptonun dünya üzerindeki olumlu etkisine inandığını tekrarladı.

Ücret uygulaması yarından itibaren başlayacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları