Altcoin

Ünlü Analist, 2022 Yılı İçin Metaverse Altcoin Sepetini Açıkladı!

Popüler analistlerden CryptoBusy, 2022 yılında gözünün üstünde olacağı Metaverse altcoinlerini açıkladı.

Kripto para piyasası kötü günler geçirirken bazı analistler tam da bundan fırsat bilip uzun vadeli yatırımlarını şekillendirmeye başladı.

Popüler analist CryptoBusy de 2022 yılında takip edeceği 5 farklı altcoini açıkladı.

Torum (XTM)

Analistin listesinde ilk sırada Torum (XTM) yer alıyor. Torum, kripto para kullanıcıları ve projeleri için geliştirilmiş bir Metaverse ekosistemi olarak göze çarpıyor. Analist, bu ekosistemin küresel çapta kripto para kullanıcılarını birbirine bağladığını belirtiyor.

Torum fiyat grafiği

Şu sıralar dünyanın en büyük kripto paraları sıralamasında 925. sırada bulunan altcoin 0.22 dolardan işlem görüyor ve 12 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Ethernity Chain (ERN)

CryptoBusy’nin yayınladığı altcoin listesinde ikinci sırada ise Ethernity Chain (ERN) bulunuyor. Blockchain tabanlı platform, kullanıcıların NFT’ler üzerinde çalışabilmesini sağlıyor. Ethernity Chain ekosisteminde tüm NFT’ler zincir üzerinde alınıp satılabiliyor.

ERN fiyat grafiği

Bu yazının yazıldığı anlarda 5.16 dolardan işlem gören ERN, 67 milyon dolarlık piyasa değeriyle dünyanın en büyük kripto paraları sıralamasında 454. sırada bulunuyor.

Polychain Monsters (PMON)

Analistin bahsettiği üçüncü kripto para ise Polychain Monsters (PMON) olarak göze çarpıyor. PMON, 90’lı yıllardaki Pokemon kartı oyunlarına benzer bir mekaniğe sahip bir Blockchain tabanlı oyundur.

PMON fiyat grafiği

Yalnızca 14.3 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olan altcoin, yazım sırasında 4.3 dolardan işlem görüyor ve dünyanın en büyük kripto paraları arasında 851. sırada yer alıyor.

The Sandbox (SAND)

Analistin listesinde bir sonraki sırada ise The Sandbox (SAND) bulunuyor. Blockchain tabanlı bir sanal dünya olan The Sandbox, kullanıcıların bir oyun şeklinde dijital varlıklar üretmesini, satın almasını ve satabilmesini sağlıyor. DAO ve NFT’leri kullanan SAND, oyun dünyası için heyecan verici bir platform oluşturdu.

SAND fiyat grafiği

İyi bir performans sergileyen altcoin projesi bu yazının yazıldığı anlarda 3.15 dolardan işlem görüyor ve yaklaşık olarak 3 milyar dolarlık piyasa değeriyle dikkat çekiyor.

Verasity (VRA)

Analistin listesinde son sırada Verasity (VRA) yer alıyor. Twitch benzeri bir video paylaşım sistemi oluşturan altcoin, yayıncıların adil bir kazanç elde etmesini ve reklamcıların da harcamalarının hakkını vermeyi amaçlıyor.

VRA fiyat grafiği

94 milyon dolar piyasa değeriyle dünyanın en büyük kripto paraları arasında 391. sırada yer alan Verasity, yaklaşık olarak 0.02 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu