AltcoinBitcoinEthereumHaberler

Ünlü Analist, Bitcoin, Ethereum ve Yükseliş Beklediği Altcoin Hakkında Konuştu

Güncel değerlendirmelerinde Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile ilgili konuşan analist bu altcoinin büyük bir ralliye hazırlandığını söyledi.

Ünlü kripto stratejisti ve tüccarı Credible Crypto, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) hakkında konuştu.

327.800 Twitter takipçisine daha önce seslenen ünlü isim, Bitcoin’in başka bir ralli başlatmadan önce 39.000 dolara kadar düşmesini beklediğini söylemişti. Bitcoin henüz 41.000 dolar seviyelerindeyken bu düşüşü öngören analist, şimdi ise bu seviyelerden bir toparlanma bekliyor.

Güncel durumda analist,

İlk hedefim olan 39.000 dolar seviyeleri gerçekleşti. 38.500 dolarlara kadar bir sarkma olur mu bunu bilmiyorum. Her iki durumda da buradan tekrar haftalık direnç bölgesi olan 42.000 dolarlara bir yükseliş bekliyorum.

diye konuştu.

Ethereum hakkında da değerlendirmelerde bulunan Credible, ETH’nin yeni rekor seviyelere ulaşmadan önce 3600 – 3900 dolar seviyelerinden ret yemesini beklediğini ifade etmişti. Bu durumun gerçekleşmesinden sonra analist güncel olarak şu açıklamayı yaptı:

ETH son Tweetimde beklediğim gibi bir geri çekilme yaşadı. Ethereum alımı yapmak için en iyi seviye 2500 – 2800 dolar aralığı olacaktır. Bu seviyenin gelmesi beklenebilir.

dedi.

Ayrıca analist, bu düşüş dalgasının rekor seviyelere ulaşmanın önündeki son düşüş olduğunu düşünüyor.

“Bu Altcoin Büyük Bir Ralliye Gebe!”

Analistin ele aldığı son altcoin ise stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim belirteci olan Curve (CRV) oldu.

Credible’a göre dip zaten CRV için hazır olduğundan analist, Curve’ün büyük bir ralliye gitmesini bekliyor.

CRV için 10x gayet olası. Bu seviyeden CVX’in 10x’i görmesini çok isterdim ama eğer 100x olursa fiyat 300$ olacak. Bu sebeple 10x gibi büyük bir atılım yapması biraz zor olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu