AnalizBitcoin

Ünlü Analist Bitcoin Fiyatını Uçurabilecek Göstergeye Dikkat Çekti!

Ünlü Türk analist Selcoin, Bitcoin'de golden cross oluştuğunu ifade etti ve yükseliş olabileceğini vurguladı.

Ünlü Türk analist Selcoin, yaptığı isabetli tahminleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Bitcoin fiyatı ile maximalist düşünceleri ile bilinen Selcoin, BTC’de oluşan yeni bir duruma dikkat çekti. Selcoin, en son 2019’un Nisan ayında görülen durumun tekrar ettiğini ifade ederek bu durum sonrasında eskiden yaşandığı gibi bir yükselişin yaşanabileceğini dile getirdi.

Kısa dönemli hareketli ortalamanın uzun dönemli ortalamayı geçmesi durumunda oluşan Golden Cross olayı, en çok bilinen boğa sinyallerinden biri olarak gösterilmektedir. Selcoin’in paylaştığı grafiğe göre bu durum son günlerde tekrar gerçekleşti ve eskiden olduğu gibi BTC yüzde 150 oranında bir artış gösterebilir.

Öte yandan hiçbir verinin tek başına alım sinyali olmayacağının altını çizen ünlü isim, “Bu yaşanan golden cross olayını da puzzle’ın bir parçası olarak ekledim.” ifadesini kullandı.

Selcoin’in daha önceki tahminlerini aktardığı yazımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz:

İlgili Haber
Yükselişi Bilen Türk Analistten Bitcoin Fiyat Öngörüsü
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu