AltcoinAnalizBitcoin

Ünlü Analist, Bitcoin Grafiğindeki Bu Olaya Değinerek Rekor İçin Tarih Verdi!

Bitcoin'de daha önce yaşanan bu gelişme fiyatı ciddi oranda yükseltmişti.

Kripto piyasası yeniden 2 trilyon doları geri alırken Bitcoin (BTC) gün içerisinde 45.000 doların üzerinde güçlü bir hamle yaptı.

Sonrasında bu seviyelerden ret yiyen BTC, 42.700 dolarlara kadar düşüş yaşadı.

İlgili Haber
Bitcoin'de Testere Modu Açık! İşte Düşüşün Nedeni...

Bitcoin’in son hareketlerinden sonra açıklama yapan ünlü analist Lark Davis Bitcoin’den bahsederken Mart 2022’de tüm zamanların en yüksek değerine erişme olasılığı üzerinde durdu.

Davis,

BTC, son iki kez günlük periyotta MA50 seviyesini aştığında %54 ve %42 oranında ralli yaptı. Tarih tekerrür ederse BTC’nin önümüzdeki birkaç hafta içinde 60 bin dolar aralığında ralli yapabileceğini görebiliriz.

dedi.

Ayrıca şunları ekledi:

En son Bitcoin’de yaşanan son iki MA50 kırılımlarından 40 ve 45 gün sonra fiyat ciddi bir şekilde ivmelenme yaşadı. Bu olay şu an tekrar gerçekleşti Mart ayında yeni bir ATH gelebilir mi göreceğiz.

Bitcoin’in 50 günlük hareketli ortalama geçildikten sonraki fiyat performansı

Öte yandan haber tarafına da baktığımızda balinaların BTC stoklamaya devam ettiği görülüyor. Özellikle MicroStrategy ve El Salvador BTC cüzdanlarını doldurmaya devam ediyorlar. Dün itibarı ile KPMG Kanada’dan gelen duyuru piyasaları iyice hareketlendirdi. Söz konusu duyuruda KPMG’nin bilançolarına Bitcoin ve Ethereum‘u ekleyeceği belirtildi.

İlgili Haber
Bir Şirket Daha Bilançosuna Bitcoin ve Ethereum Ekledi!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu