AnalizBitcoinEthereum

Ünlü Analist Bitcoin ve Ethereum’daki Kritik Seviyelere Dikkat Çekti!

Bir süredir kripto değerlendirmelerine ara veren Michaël van de Poppe, yeni yorumlarıyla yeniden sahalara döndü.

Popüler kripto stratejisti Michaël van de Poppe, önümüzdeki günlerde Bitcoin (BTC) ve Ethereum‘u (ETH) nelerin beklediğini açıkladı.

165.000 YouTube abonesine yeni bir strateji oturumunda konuşan Van de Poppe, Bitcoin’in önemli bir fiyat seviyesinde gezindiğini söyledi.

Günlük zaman dilimine bakıyorsak kendimize destek bulmak için çok önemli bir seviye görüyoruz. Bu seviye 41.000 dolar civarındaki alan. Eğer bu destek seviyesi önümüzdeki hafta ya da haftalarda kaybolursa tüm inşaat çöker!

dedi.

41.000 dolar destek alanının kırılması halinde 37.000 hatta 35.000 dolara kadar keskin bir hareket görülebileceğini vurgulayan Poppe, Rusya-Ukrayna savaş haberlerinin Bitcoin’i umduğundan hızlı şekilde etkilediğini kaydetti.

Güçlü bir yükseliş trendi için Bitcoin’in aşması gereken son bir direncin kaldığını belirten analist, 45.884 dolar seviyesine işaret etti. Öte yandan Bu direnç alanının üzerindeki günlük kapanışların gerçekleşmesi halinde 51.322 dolara kadar çıkılabileceğini de belirten Poppe, çok daha volatil hareketlerin görülebileceğini ifade etti.

Bitcoin son bir haftalık süreçte %2.49’luk değer yaşadı. Yazımızın yazıldığı an itibarı ile de 44.145 dolardan işlem görmeyi sürdürüyor.

ETH hakkında da değerlendirmelerde bulunan Poppe, lider altcoinin ağır direnç alanlarıyla karşı karşıya olduğunu ve bir sonraki yükseliş öncesinde konsolide olma olasılığının yüksek olduğunu belirtti. Analist, Ethereum 3.100 dolar seviyesini geri kazanırsa daha uzun bir süre stabil şekilde yoluna devam edeceğini öngördüğünü belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu