Altcoin

Ünlü Analist Lark Davis, Binance Üzerindeki “5 Ucuz Altcoin” Listesini Açıkladı

Lark Davis, Binance üzerinde dikkat çeken 5 altcoini duyurdu.

Kripto para sektörü sert bir hafta sonundan sonra yeniden toparlanmaya başladı ve popüler bir analist bu bağlamda dikkat çekecek altcoinleri açıkladı. Son dönemin en popüler isimlerinden olan Lark Davis, YouTube kanalı üzerinden paylaştığı bir videoda, Binance üzerinde listelenen ve şu an büyük potansiyele sahip olmasına rağmen bir hayli ucuz gördüğü 5 altcoini takipçileri ile paylaştı.

Yükseliş Beklenen Altcoinler ve Potansiyelleri

Davis’in sıraladığı altcoin’ler ise Polygon (MATIC), Injective Protocol (INJ), Marlin (POND), Kava (KAVA) ve OpenOcean (OOE) oldu. Analist bunlar hakkındaki yorumlarını ise şu şekilde ortaya koydu:

MATIC: Polygon’un toplam piyasa değeri bir hayli fazla olsa da ben bunun hala ciddi bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum. Polygon şu an için Ethereum ağının ikinci katman çözümleri arasında 1 numaralı proje. Ethereum’un yüksek işlem ücretleri düşünüldüğünde ise yükseliş kaçınılmaz olabilir.

INJ: Bu, Cosmos ağı tabanlı merkezsiz bir kripto para borsası. Layer 2 teknolojisi kullanan INJ, tam olarak sıfır işlem ücreti avantajı ile ön planda.

POND: Bu proje Layer 0 çözümüne sahip ve yüksek performans ile ön plana çıkıyor. DeFi için yüksek kaliteye sahip altyapı sunan POND, birçok DeFi projesi ile beraber ortaklık imzalayabilir ve şu an test ağında. Ana ağ geçiş ile rekor görebiliriz.

KAVA: KAVA çok güçlü bir DeFi protokolü ve sizin lending, borrowing, birikim elde etme ve çeşitli fonksiyonları kullanmanızı salıyor. DeFi ile beraber bu da popülerliğini arttırabilir.

OOE: Hala token satış aşamasında olan OpenOcean, önümüzdeki ay satışı bitirecek ve Binance de yatırımcılar arasında yer alıyor.

İlgili Haber  Binance Kullanım Rehberi - Binance Üzerinden Nasıl Bitcoin ve Altcoin Alınır?
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu